Open Procurement Albania

Vendtakimi i perroit Sheh, Polis me lumin e Gostimes , Nj.Adm.Polis (faza II)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Vendtakimi i perroit Sheh, Polis me lumin e Gostimes , Nj.Adm.Polis (faza II)
Nr. Reference REF-54962-12-23-2022
Vlera / Fondi Limit 3 333 333,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 27-12-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-01-2023
Data e mbajtjes se tenderit 06-01-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “ BAJRAMI N. ” SHPK
2. 2Z KONSTRUKSION shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BAJRAMI N SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 204544
  Data e shpalljes se fituesit 31-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3845452
  Data e lidhjes se kontrates 15-02-2023
  Kohezgjatja e kontrates 45 dite.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 17 datë 20 Shkurt 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data