Open Procurement Albania

Ndërtim çatie shkolla“Alush Grepcka

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Roskovec
Institucioni Prokurues Bashkia Roskovec
Objekti i Tenderit Ndërtim çatie shkolla“Alush Grepcka
Nr. Reference REF-59898-02-21-2023
Vlera / Fondi Limit 4 253 220,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 23-02-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 07-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. "ZDRAVO" SHPK
2. "KADIA" SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ZDRAVO
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 820 300,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-03-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4584360
  Data e lidhjes se kontrates 06-04-2023
  Kohezgjatja e kontrates Nga data e lidhjes se kontrates mbaron deri më 3(tre) muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZDRAVO viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZDRAVO viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZDRAVO viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZDRAVO viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 36 datë 24 Prill 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  "Ndërtim çatie shkolla“Alush Grepcka"

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Roskovec
  Institucioni Prokurues Bashkia Roskovec
  Objekti i Tenderit "Ndërtim çatie shkolla“Alush Grepcka"
  Nr. Reference REF-58060-02-06-2023
  Vlera / Fondi Limit 4 253 220,00
  Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 07-02-2023
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-02-2023
  Data e mbajtjes se tenderit 17-02-2023
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga data e lidhjes se kontates mbaron deri më 3(tre) muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk është dorëzuar asnjë ofertë e përshtatshme
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 19 datë 27 Shkurt 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data