Open Procurement Albania

Blerje peme dekorative per lulishte

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Pasurive Publike Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje peme dekorative per lulishte
Nr. Reference REF-87864-11-15-2023
Vlera / Fondi Limit 3 130 600,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 16-11-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 27-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga data e nënshkrimit te kontratës deri në dorëzimin e mallit.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Bazuar në udhëzimin 05,datë 25.06.2021, VKM nr.285 datë 19.05.2021 neni 38 dhe në ligjin Nr.162,datë 23.12.2020 “Për Prokurimin Publik” neni 98,pika b),Autoriteti Kontraktor Ndërmarrja e Pasurisë Publike Lushnje,anullon procedurën e prokurimit të hapur të thjeshtuar me objekt “Blerje pemë dekorative për lulishte” për arsye se nuk është paraqitur asnjë ofertë për këtë procedurë.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 98 datë 4 Dhjetor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data