Open Procurement Albania

Vjelje dhe grumbullim i boēeve tė pishės sė butė

Seller authority Local Unit Mallakastėr
Auction Object Vjelje dhe grumbullim i boēeve tė pishės sė butė - Ekonomia Pyjore: Lumarė, Gadurovė, Cfir-Metoh, Lofkėnd, Drenie, Rromės, Ballsh, Povėl.
Objekti i ankandit ka si qėllim kryesor rigjenerimin e kėsaj bime, evitimin e plakjes dhe degradimin si dhe duke marrė nė konsideratė faktin se kjo bimė ka vlerė ekonomike si dhe stimulimin e punėsimit.
Reference No.
Initial value ALL 108,200
Procurement Method Procedure e hapur
Auction Status Njoftuar fituesi
Auction announcement date in bulletin 09-07-2018
Last date of Submitted Documents 06-08-2018
Auction held date 06-08-2018
No. of Bidders
Bidders FEK 06 SHPK
Successful Bidder /Supplier / Provider
 • K67917806I
 • "FEK 06" SHPK
 • Awarded value ALL 108,200
  Bidder Announcement date
  Contract date
  Cancellation reason
  Auction place Bashkia Mallakaster
  Public Announcement Bulletin
  Announcement of Procurement NR.27 - DT.09-07-2018
  Bidder Announcement NR.33 - DT.20-08-2018
  Signing of the Contract

  Privacy Policy

  Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data