Open Procurement Albania

Vjelje dhe grumbullim i boēeve tė pishės sė butė

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mallakastėr
Objekti i ankandit Vjelje dhe grumbullim i boēeve tė pishės sė butė - Ekonomia Pyjore: Lumarė, Gadurovė, Cfir-Metoh, Lofkėnd, Drenie, Rromės, Ballsh, Povėl.
Objekti i ankandit ka si qėllim kryesor rigjenerimin e kėsaj bime, evitimin e plakjes dhe degradimin si dhe duke marrė nė konsideratė faktin se kjo bimė ka vlerė ekonomike si dhe stimulimin e punėsimit.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 108,200
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 09-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-08-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 06-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues FEK 06 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K67917806I
 • "FEK 06" SHPK
 • Vlera fituese Lekė 108,200
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Mallakaster
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.27 - DT.09-07-2018
  Shpallja e Fituesit NR.33 - DT.20-08-2018
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data