Open Procurement Albania

Loti V - Vjelje e grumbullim Sherbele dhe trumze, Ekonomitė Pyjore: Rosek Rrjoll, Rosek Drisht, Lugina e Kirit, Sasia 400 kv

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Objekti i ankandit Loti V - Vjelje e grumbullim Sherbele dhe trumze, Ekonomitė Pyjore: Rosek Rrjoll, Rosek Drisht, Lugina e Kirit, Sasia 400 kv
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 18,432
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 29-12-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-01-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 24-01-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Shkodėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.52 - DT.29-12-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data