Open Procurement Albania

Shitje hekur skrap i pėrftuar nga nxjerrja jashtė pėrdorimit tė mjeteve tė transportit dhe nga inventari i imėt e ekonomik

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Objekti i ankandit Shitje hekur skrap i pėrftuar nga nxjerrja jashtė pėrdorimit tė mjeteve tė transportit dhe nga inventari i imėt e ekonomik
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 687,300
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Lidhur kontrata
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 28-05-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-06-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 18-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues BC & NC Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L71921017I
 • BC & NC Sh.p.k
 • Vlera fituese Lekė 687,500
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės 25-06-2018
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Ndėrmarrja Komunale Plazh Durrės
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.21 - DT.28-05-2018
  Shpallja e Fituesit NR.25 - DT.25-06-2018
  Lidhja e Kontratės NR.26 - DT.02-07-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data