Open Procurement Albania

Nxjerrja ne ankand e siperfaqeve dhe prodhimtarive te bimeve mjekesore e tanifere

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lezhė
Objekti i ankandit Nxjerrja ne ankand e siperfaqeve dhe prodhimtarive te bimeve mjekesore e tanifere te miratuar nga Ministria e Mjedisit ( sherbele 1500 ha, trumez 265 ha , lisen 914 ha te tjera 241 ha)
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 59,700
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Rishpallje me lidhje kontrate
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 30-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-08-2018
Data e mbajtjes sė ankandit 20-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Nikoll Ujkaj
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K67720506W
 • "NIKOLL UJKAJ"
 • Vlera fituese Lekė 62,322
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės 10-09-2018
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Lezhė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.30 - DT.30-07-2018
  Shpallja e Fituesit Nr.36 - Dt.10-09-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.38 - Dt.24-09-2018

  Nxjerrja ne ankand e siperfaqeve dhe prodhimtarive te bimeve mjekesore e tanifere

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lezhė
  Objekti i ankandit Nxjerrja ne ankand e siperfaqeve dhe prodhimtarive te bimeve mjekesore e tanifere te miratuar nga Ministria e Mjedisit ( sherbele 1500 ha, trumez 265 ha , lisen 914 ha te tjera 241 ha)
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 59,700
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 04-06-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-06-2018
  Data e mbajtjes sė ankandit 24-06-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Ėshtė anulluar pėr arsye tė mungesės sė konkurencės.
  Vendi i ankandit Bashkia Lezhė
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.22 - DT.04-06-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.28 - DT.16-07-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data