Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
12 CFO PHARMA  28 18,685,520 28 18,685,520 16,749,822

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė. Loti 9 Viper venom antiserum 100 AE Flakon/ Ampule 25,312 Njoftuar Fituesi CFO PHARMA  25310
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė. Loti 8 Papaverine hydrochloride 40 mg-1 ml Flakon/ Ampule 108,000 Njoftuar Fituesi CFO PHARMA  100000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė. Loti 6 Furosemide 20 mg/2 ml Flakon/ Ampule 49,722 Njoftuar Fituesi CFO PHARMA  100000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė. Loti 5 Ranitidine hydrochloride 50 mg Flakon/ Ampule 73,095 Njoftuar Fituesi CFO PHARMA  72800
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė. Loti 4 Prednisolone 25 mg/2ml Flakon/ Ampule 338,949 Njoftuar Fituesi CFO PHARMA  338000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė. Loti 3 Metoclopramid hydrochloride 10mg-2ml Flakon/ Ampule 23,432 Njoftuar Fituesi CFO PHARMA  22500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė. Loti 2 Cefazoline sodium 1 gram Flakon/ Ampule 1,012,481 Njoftuar Fituesi CFO PHARMA  830000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė. Loti 1 Ampicillin sodium 1 gram Flakon/ Ampule 216,960 Njoftuar Fituesi CFO PHARMA  215000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje medikamente 690,345 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  575088.333333333
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje materiale Mjekimi 633,045 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  629935
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 2 - Cefazoline sodium 1 gram Flakon/ Ampule 455,617 Rishpallje me Lidhje Kontrate CFO PHARMA  319500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 3 - Cefotaxime sodium 1 gram Flakon/ Ampule 184,416 Rishpallje me Lidhje Kontrate CFO PHARMA  183000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 5 - Ceftriaxone sodium 1 gram Flakon/ Ampule 254,567 Rishpallje me Lidhje Kontrate CFO PHARMA  193600
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Barna: Loti 21 - Sistemi muskolo-skeletik Piroxicam 20mg/ml-1 ml Flakon/ Ampule; Loti 55 - Psikiatria Risperidone 2mg Tablete/ Kapsule; Loti 95 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm Levofloxacin 500 mg Tablete/ Kapsule 170,958 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  170958.333333333
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2 - Dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti gastrointestinal, Metabolizmi dhe trakti tretės. Loti 1 - Barna dermatologjike, Ketoconazole 20mg/g - 30gr Tubet 56,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate CFO PHARMA  43833.3333333333
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 7 - Heparinė calcium, 12500 UI - 0.5ml, Shiringė e para pėrgatitur 388,700 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  388700
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 7 - Heparinė calcium, 12500 UI - 0.5ml, Shiringė e para pėrgatitur 11,960 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  11960
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje Medikamentesh pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė 1,214,131 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  1198000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 7 - Heparinė calcium, 12500 UI - 0.5ml, Shiringė e para pėrgatitur 33,701 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  29900
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamentesh e ndarė nė 59 lote, pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 Prill. Loti 4 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Ceftriaxone sodium 34,714 Njoftuar Fituesi CFO PHARMA  29700
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje medikamente (emergjencė) pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik Vlorė 762,511 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  762511
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Medikamente 2,633,657 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  2633657
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Blerje medikamente pėr Spitalin Pogradec e ndarė nė 2 lote 3,309,636 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  2757975.83333333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje medikamente pėr nevojat emergjente tė spitalit 3,903,641 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  3249580.14166667
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Furnzimi me Medikamente Mjekėsore tė SUT, pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15.04.2017 - Loti 57: Dopamine hydrochloride 145,005 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  120837.5
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje Medikamente 1,232,478 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  1024988.325
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr furnzimin me medikamente mjekėsore tė SUT 634,487 Lidhur Kontrata +Shtesė CFO PHARMA  634487
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje medikamente 88,000 Lidhur Kontrata +Shtesė CFO PHARMA  88000
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >