Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
20 Nazeri 2000 SHPK 59 73,417,446 59 73,417,446 66,768,952

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shtesė kontrate: Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve qė ndodhen nėn administrimin e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė pėr periudhen 01 Janar 2018 - 30 Janar 2018 439,920 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 439920
Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Shtesė kontrate: Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike 151,188 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 151188.266666667
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shtesė kontrate: Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve qė ndodhen nėn administrimin e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė pėr periudhėn 01 Janar 2018 - 30 Janar 2018 439,920 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 439920
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, tė Spitalit Mallakaster 2,076,102 Rishpallje me Lidhje Kontrate Nazeri 2000 SHPK 2012914.8
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Ruajtja dhe sigurimi fizik i 2(dy) objekteve tė Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė me roje private 3,662,736 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 2199600
Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike 1,283,759 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 1202750.89
Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike pėr nevoja emergjente 167,439 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 167439.27
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė fizike me roje private 3,847,620 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 3576234
Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike me roje private, pėr nevoja emergjente 160,470 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 150435.458333333
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Ruajtja me roje private e godinės dhe e ambienteve rrethuese tė Klinikes Stomatologjike Universitare Tirane, pėr vitin 2017 2,235,386 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 1837951.66666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė fizike me roje private tė ambienteve tė Spitalit Kavajė 487,438 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 484000
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Ruajtja e godinės dhe e ambjenteve rrethuese tė Klinikės Stomatologjike Universitare Tiranė me roje private pėr vitin 2017 204,121 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 169395.833333333
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Ruajtja e godinės dhe e ambienteve rrethuese tė Klinikės Stomatologjike Universitare – Tirane me roje private pėr vitin 2017 204,121 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 203275
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Ruajtja dhe sigurimi fizik i Universitetit tė Mjekėsisė, Tiranė 16,154,782 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 16154278
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr Shėrbim me roje private i Spitalit Mallakastėr 231,991 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 192416
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Ruajtja e objekteve tė Drejtorisė sė Shėndetit Publik Has dhe Spitalit Has me Shėrbim Privat tė Sigurisė Fizike deri nė lidhjen e kontratės se re pėr vitin 2017 200,000 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 198600
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizikė pėr nevoja emergjente 1,441,470 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 1441470
Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė fizike me roje private, pėr nevoja emergjente 565,880 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 565880
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shtesė Kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurise fizike me roje private dhe verifikim i sinjalit tė alarmit nė DSHP Has dhe Spitalin Has pėr mbulimin e nevojave nė fillim tė vitit 2017 267,607 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 223005.833333333
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shėrbimi i ruajtjes me roje private SH.P.S.F pėr vitin 2017 1,264,503 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 1264502.64
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 212,053 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 212053
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes me roje private pėr DSHS Kurbin 354,944 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 354944
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Shtesė Kontrate: Shėrbim i ruajtjes me roje private pėr nevojat e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetsisė Elbasan 132,794 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 132794
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė Kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 447,213 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 447213
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė Kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 60,174 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 60174
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Shtesė Kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 132,794 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 132794
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Shtesė Kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 132,794 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 132794
Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike 1,274,342 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 1203484
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private - financuar nga Buxheti i Shtetit 2,529,000 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 2452210
Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike pėr nevoja emergjente 159,292 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 159290