Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
9 Rama Graf SHPK 20 24,618,029 20 24,618,029 17,256,503

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje shtypshkrime 1,249,999 Njoftuar Fituesi Rama Graf SHPK 2,975.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje shtypshkrime 1,666,667 Njoftuar Fituesi Rama Graf SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti V “Blerje shtypshkrimesh pėr Qendrėn Spitalore Universitare “Nėnė Tereza”. 4,166,600 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 2,969,920.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje kartela mjekesore dhe shtypeshkrime per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018 1,000,000 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 959,000.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje shtypshkrime 833,333 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 734,349.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje shtypshkrime pėr nevoja spitalore 118,775 Lidhur Kontrata +Shtesė Rama Graf SHPK 118,775.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje shtypshkrimesh pėr QSUT pėr vitin 2017 2,835,807 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 2,273,680.83
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje shtypshkrime pėr Spitalin Rajonal Shkodėr pėr vitin 2017 1,000,000 Njoftuar Fituesi Rama Graf SHPK 820,890.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje shtypshkrime pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė 1,124,327 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 831,600.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje shtypshkrime dhe letėr pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė 1,250,000 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 1,102,170.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje shtypshkrime 850,000 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 593,876.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje shtypshkrime 1,666,666 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 1,296,619.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: Blerje shtypėshkrime 214,672 Lidhur Kontrata +Shtesė Rama Graf SHPK 214,672.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje Shtypshkrime 267,035 Lidhur Kontrata +Shtesė Rama Graf SHPK 267,035.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje shtypshkrime per vitin 2016 1,250,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Rama Graf SHPK 1,073,370.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje shtypshkrime dhe letėr pėr Spitalin Rajonal Vlorė 2,066,670 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 1,687,990.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje shtypshkrime 2,083,330 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 1,335,433.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje shtypshkrime 136,140 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 136,140.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Blerje materiale shtypshkrimesh dhe dokumetacioni pėr QSUT pėr vitin 2015" 642,016 Lidhur Kontrata +Shtesė Rama Graf SHPK 642,016.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shtesė kontrate: "Blerje shtypshkrimesh" pėr Spitalin Rajonal Vlorė 195,992 Lidhur Kontrata +Shtesė Rama Graf SHPK 195,992.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.