Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 1062 4,861 102,869,616,494 4,138 89,913,611,160 80,745,518,916

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Pėrmirėsim furnizimi me ujė nė bllokun e kufizuar nga rrugėt Rr.”Robert Shvarc”, “Liman Kaba”, “Skėnder Luarasi” dhe “Hasan Alla" 64,086,626 Njoftuar Fituesi SENKA SHPK 52,349,164.00
Qeverisja Vendore Tiranė "Ndertim rrjet kanalizimi Rruga e Durresit’’ 144,987,028 Njoftuar Fituesi V.A.S Konstruksion”sh.p.k & ”Beis” sh.p.k & ”Meteo” sh.p.k 113715031.5
Qeverisja Vendore Roskovec "Rikonstruksion i rruges"Liqeni i Kurjanit" 1,152,111 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Has Pastrimi i kanaleve Ujitese te Ujembledhsave 5,297,500 Njoftuar Fituesi LALA SHPK 5,076,100.00
Qeverisja Vendore Sarandė Permiresimi i KUZ Sarande (Sarande- ITUN, Bajpas dhe vendosje saracineska manovrimi, ajrues) 14,518,689 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Furnizim dhe Vendosje Dtruerrasa Dekorative n Shtitoren Taulantia-SFINKSI 1,930,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė NDERTIM STACION I RI PUS-ĒPIMI NE VRION DHE LIDHJA ME RRJETIN KRYESOR TRANSMETUES 11,880,279 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kamėz Ndertim KUN"Skejave"KUN"Muatafa Lita" 10,977,123 Njoftuar Fituesi COMPANY RIVIERA 2008 SHPK 10,889,816.00
Qeverisja Vendore Kamėz Ndertim KUN"Mehmet Gjevori"KUN"Rruga paralel me Mehmet Gjevori" 5,377,163 Njoftuar Fituesi 2 N 4,042,378.00
Qeverisja Vendore Patos Ndertim i KUZ-se pergjate rruges Ēameria 1,139,241 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Himarė Pastrimi dhe mirembajtja e kanaleve vaditese 8,345,612 Njoftuar Fituesi ELKRI&Co SHPK 7,999,972.00
Qeverisja Vendore Gramsh Rikonstruksion i rruges Unaza e qytetit 20,833,042 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Rikonstruksion rrjeti kryesor dhe shperndares Rr. Kongresi i Permetit, (NSHU), L. Dyli Haxhire, Elbasan, Rikonstruksion i rrjetit te brendshem te pallateve me kollone te brendshme qyteti Elbasan, Rikonstruksion linja kryesore STP Byshek – Depo Mlize, Shus 127,360,321 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Pogradec Sistemim Blloku Nr. 5, (Segmenti Jani BASHO) 3,720,817 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Has Ndertim Lere Plasmasi "Ara e Mrizit"-EP.Helshan, "Shpati i Gjurajve"-EP.Helshan, "Shpati i Brozhmilles"-EP. Krume 2,106,591 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė Sinjalistika horizontale dhe vertikale 5,833,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vlorė Prodhim soletina betoni, tubo betoni dhe kapak betoni per vitin 2020 4,547,569 Njoftuar Fituesi C O L O M B O SHPK 4,422,289.00
Qeverisja Vendore Mallakastėr Rikonstruksion i rrjetit shperndares te qytetit Ballsh 421,842,119 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Librazhd Riparime te pjesshme ne kanalet vaditese te njesive administrative 1,657,503 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Dropull Rikonstruksion Ura Llongo 20,954,000 Njoftuar Fituesi ERAL CONSTRUCTION COMPANY SHPK 13,620,920.00
Qeverisja Vendore Sarandė Ndertimi i rruges se "Arbrit" ne Koder 5,250,000 Njoftuar Fituesi JODY COMPANY SHPK 5,099,460.00
Qeverisja Vendore Sarandė Riparimi i sistemit KUB nė Lagjen nr.3 4,583,333 Njoftuar Fituesi Neal - 86 SHPK 4,519,848.00
Qeverisja Vendore Bulqizė Ndertim ura 3 Ēezmat 15,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Prrenjas Ujesjellesi Dritaj-Fanje-Karkavec, Bashkia Prrenjas, (vazhdim)F.V matesa familjare. 25,083,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Klos Mirembajtje dhe sherbime ne Kanale Ujitje dhe kullimi 1,569,508 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Shtese kontrate: Rivitalizimi i sheshit publik para hyrjes se portit 84,981,120 Lidhur Kontrata +Shtesė EVEREST SHPK 84,981,120.00
Qeverisja Vendore Bulqizė Rikonstruksion Blloku Lagjja e Re Bulqize 24,850,833 Njoftuar Fituesi 2AF ALBANIA GROUP & LIQENI VII 24,689,112.00
Qeverisja Vendore Himarė Rikonstruksioni i rruges Dhrale 6,663,338 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vlorė Rehabilitimi dhe riasfaltimi i rruges Cerkovine – Skrofotine - Trevllazer 46,542,895 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vlorė Rehabilitimi dhe riasfaltimi i disa akseve rrugore ne qytetin e Vlores 58,333,333 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data