Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Tiranė 185 434 23,087,315,698 378 19,441,773,681 17,351,860,297

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Pėrmirėsim furnizimi me ujė nė bllokun e kufizuar nga rrugėt Rr.”Robert Shvarc”, “Liman Kaba”, “Skėnder Luarasi” dhe “Hasan Alla" 64,086,626 Njoftuar Fituesi SENKA SHPK 52,349,164.00
Qeverisja Vendore Tiranė "Ndertim rrjet kanalizimi Rruga e Durresit’’ 144,987,028 Njoftuar Fituesi V.A.S Konstruksion”sh.p.k & ”Beis” sh.p.k & ”Meteo” sh.p.k 113715031.5
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertim rrjet kanalizimi ne Rrugen "Kastriotet", Tirane 4,844,043 Njoftuar Fituesi ARB & TRANS-2010 4,457,386.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksioni i rruges "Hamdi Cullhaj" 71,237,746 Lidhur Kontrata Shpresa-Al SHPK 47,989,770.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksioni i rrugėve “Sabaudin Gabrani” dhe “Leka i Madh" 123,908,908 Lidhur Kontrata COMPANY RIVIERA 2008 SHPK 81,286,352.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertimi i godines se zjarrfikesve Kinostudio" 57,412,991 Lidhur Kontrata EURO-ALB SHPK - SIRETA 2F SHPK 40,070,864.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtim linje trasmetimi nga puseta Yzberisht deri nė depon Katund, Katund i Ri: Ndėrtim linje trasmetimi nga puseta Yzberisht deri nė depon Qytet Nxėnsave 389,607,913 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertim rrjeti Ujesjellsi Rruga e Durresit 34,768,259 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonceptimi i skemes se furnizimit me ujė ne zonen e Qesarakes Rr."Shefqet Kukės" 144,227,727 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtim rrjet ujėsjellėsi nė rrugen Ymer Haxhi Prizreni, ndėrtim rrjet ujėsjellėsi nė rrugen Tajar Zavalani, Pjeter Arbnori, Sulejman Pashe Ballgjini 16,116,655 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion rrjet ujesjellesi ne zonen tek Rruga "Mine Peza" 27,541,415 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Shtese kontrate per objektin: Rikonceptim i parkut te lojrave te femijeve dhe parkim publik 2 kate ne rrugen e Elbasanit 26,434,298 Lidhur Kontrata +Shtesė SALILLARI SHPK 26433839.8
Qeverisja Vendore Tiranė Punime Vendosje Sinjalistike per Projektin e Rezidentit 14,878,279 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertim dhe rikonstruksion linjash kanalizimi ne Njesite 1,2,3,4,5 dhe Drejtorine Rajonale 17,164,727 Lidhur Kontrata INA 15,478,810.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertim rrjet shperndares ujesjellesi ne fshatin Qenam, Njesia Administrative Zall-Herr 24,321,691 Lidhur Kontrata ARB & TRANS-2010 21883853.4
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion dhe adaptim ne ambientet e laboratorit 2,588,423 Lidhur Kontrata ARB & TRANS-2010 2,381,318.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion rrjet ujesjellesi Adresa: Rr.'Zogu i Zi-21-Dhjetori, Artan Lenja, Kongresi I Lushnjes, Tirane 16,172,217 Lidhur Kontrata L.T.E CONSTRUCTION 15,101,972.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertim rrjet ujesjellesi ne Rr.'Xhorxhi Martini', 'Jeronim De Rada','Myrteza Kelliēi' 10,990,115 Lidhur Kontrata L.T.E CONSTRUCTION 10,239,448.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shtimi i siperfaqeve te Varrezave Publike Tufine 49,999,898 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonceptimi i kopshtit zoologjik 702,223,384 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Nderhyrje rehabilituese ne rrugen Tom Plezha 142,089,722 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i rrugeve te bllokut qe kufizohet nga rruget Leandro Zoto- Maria Kraja – Disha – Sadik Petrela 206,644,117 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Permiresim Furnizimi me uje Adresa: Rruga'Myslym Keta','Skender Vila, Tirane. 4,926,511 Lidhur Kontrata ARB & TRANS-2010 4,486,133.00
Qeverisja Vendore Tiranė Sistemimi i Lanes-Faza I 30,460,341 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i rreshqitjes me mure guri gabion ne Fshatin Linze, Tirane 1,311,615 Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Spostim tubacioni ujesjellesi Dn-600 mm celik seg. Rr.'Jordan Misja"-"Asllan Shahini" 20,571,236 Lidhur Kontrata C O L O M B O & NDERTIMI shpk 17,464,703.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertim rrjet ujesjellesi dhe venie ne pune e rrjetit ekzistues ne zonen e Shkozes se Siperme’’ 4,135,528 Rishpallje me Lidhje Kontrate VIANTE Konstruksion 3,846,828.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertim stacione monitorimi uji ne 38 pika ne qytetin e Tiranes 5,092,435 Lidhur Kontrata L.T.E CONSTRUCTION 4,630,185.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i rreshqitjes me mure guri gabion ne Fshatin Linze, Tirane 1,311,615 Anuluar Procedura Meni SHPK 1,299,341.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i fushes sportive Laprake 43,079,656 Lidhur Kontrata PEPA GROUP & JUNIK 33452354.61

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data