Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Korēė 78 171 3,694,635,505 154 3,468,347,698 2,828,235,226

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Korēė Ndertimi i rrjetit te furnizimit me uje fshati Vithkuq 20,389,100 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Korēė Meremete 25,619,600 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Korēė Goma filtra vaj sherbime mbulesa Lidhur Kontrata SOKOL ROKAJ 0.00
Qeverisja Vendore Korēė Riorganizim i sheshit te hyrjes se Qendres Multifunksionale Kulturore dhe sportive (Muzeu i femijeve) Lidhur Kontrata Ilirjan Zaēellari 475,000
Qeverisja Vendore Korēė Perde grila Lidhur Kontrata SPRINT DISTRIBUTION 98,000
Qeverisja Vendore Korēė Perde Grila Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Korēė Loti 1- Rikostruksioni i veprave ujitese (ura ne Polene) 903,147 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 716,299.00
Qeverisja Vendore Korēė Loti 3- Skemat ujitese (Rikonstruksioni I sekondareve Rezervuari I Gjancit Dega e Ventrokut) 7,208,999 Lidhur Kontrata GLAVENICA SHPK & Ed Konstruksion SHPK 3,785,219.00
Qeverisja Vendore Korēė Loti 2- Rehabilitimi i rrjetit te kanalit ujites Floq nga burimi i Toplecit 2,395,568 Lidhur Kontrata Alb Korēa 2002 SHPK - VILDEV CO SHPK 1,712,710.00
Qeverisja Vendore Korēė Riparim mermetim stacioni i pyjeve Vithkuq 1,305,633 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1,044,407.00
Qeverisja Vendore Korēė Rrethim shkolla Shamoll 1,666,666 Lidhur Kontrata LEKA SHPK 998,240.00
Qeverisja Vendore Korēė Per projekte per permiresimin e kushteve te banimit per komunitete te pafavorizuara,Bashkia Korce (Rehabilitim/Perforcim banesash ekzistuese) 9,505,055 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 7,348,108.00
Qeverisja Vendore Korēė Hidrant vadites 1,000,000 Lidhur Kontrata SARK SHPK 890,000.00
Qeverisja Vendore Korēė Furnizimi dhe instalimi i sistemit automatik tė matjes tė ujit tė pijėshėm nė fshatin Mborje” sipas Projektit "Bashkėveprimi ndėrkufitar pėr furnizimin me ujė tė pastėr nėpėrmjet njė mjedisi tė shėndetshėm“ ( ”SAVE SAFE WATER”). 13,125,800 Lidhur Kontrata Integrated Technology Services - Energy 2 SRL 12,841,605.00
Qeverisja Vendore Korēė Rinkostruksion banje shen meria Lidhur Kontrata LEKA SHPK 159,000
Qeverisja Vendore Korēė Meremete 21,283,333 Rishpallje me Lidhje Kontrate LLAZO SHPK 11,830,009.00
Qeverisja Vendore Korēė Rikonstruksion i shkolles 9-vjeēare, Nuēi Naci, 3 kate shtese per palester 41,666,666 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 25,104,541.00 
Qeverisja Vendore Korēė Rikonstruksion i pjesshem i deges Ventrok 34,133,298 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 19,098,861.00
Qeverisja Vendore Korēė Rikonstruksioni i rrugeve rurale dhe informale( Rikonstruksion ne bllokun informal Rr. Qani Qyteza 7,081,774 Lidhur Kontrata Alb Korēa 2002 SHPK 3,700,181.00
Qeverisja Vendore Korēė Projektim montim Kaldaje e plote me djeges linja e furnizimit me GNL. 1,600,000 Lidhur Kontrata ARTING 1,559,100.00
Qeverisja Vendore Korēė Punime pusi 1,500,000 Lidhur Kontrata LALA SHPK 1,396,000.00
Qeverisja Vendore Korēė Dezinfektim Institucionet Arsimore Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Korēė Skemat ujijtese 17,238,211 Lidhur Kontrata Alb Korēa 2002 SHPK 9,813,689.00
Qeverisja Vendore Korēė Riparim infrastrukture parku Rinia 3,385,375 Njoftuar Fituesi BIBA-X SHPK 3,336,350.00
Qeverisja Vendore Korēė Rehabilitimi urban i rrugeve ne lagjet e qytetit 36,395,655 Lidhur Kontrata ALB KORCA 2002 - A.L-ASFALT 18227085.8333333
Qeverisja Vendore Korēė Rikonstruksion rrugesh ne njesite administrative (Faza I) 47,771,000 Lidhur Kontrata GLAVENICA 25,467,096
Qeverisja Vendore Korēė Sistemim argjinature kanali 2,499,451 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1,523,420.00
Qeverisja Vendore Korēė Rikonstruksion i rrugeve rurale dhe informale (Rikonstruksion rruge fshati Barē) 18,367,463 Lidhur Kontrata Vashtemia SHPK 9741044.25
Qeverisja Vendore Korēė Ndėrtimi i rrjetit te kanalizimeve, Rruga Desaretėt etj Korēė. 11,000,000 Lidhur Kontrata A.L-ASFALT 6,184,185.00
Qeverisja Vendore Korēė Ndertim i depos se ujit ne fshatin Voskop 1,937,000 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1261281.66666667

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data