Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Berat 38 75 1,603,083,305 57 1,318,668,475 1,130,461,297

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Berat Rikonstruksion i rruges Inerte, ndertim ure b/a, Njesia Administrative Otllak, Bashkia Berat 18,497,975 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Berat Ndertimi i linjes kryesore dhe shperndarjes te furnizimit me Uje te Njesise Administrative Velabisht, Bashkia Berat 131,138,064 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Berat Blerje Materiale elektrike per ndricimin rrugor 8,333,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Berat RIKONSTRUKSION I RRUGEVE DHE QENDRES NE FSHATIN BILĒĖ, NJĖSIA ADMINISTRATIVE VELABISHT,BASHKIA BERAT 12,447,248 Anuluar Procedura KEVIN CONSTRUKSION 9,334,021.00
Qeverisja Vendore Berat Sinjalistika rrugore rruga Antipatrea, shkolla " 22Tetori " Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Berat Sinjalistika rrugore rruga Antipatrea, shkolla " 22Tetori " Lidhur Kontrata CAMELEON CONSTRUCTION 499,800
Qeverisja Vendore Berat Rehabilitim I Skemes Ujites Mbreshtan Bashkia Berat 32,835,450 Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Berat Sinjalistika rrugore rruga Antipatrea, shkolla " 22Tetori " Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Berat Rikonstruksioni i Rruges "Shyqyri Lakra.(segmenti i rruges Abedin Qafoku deri te rruga Riza Nebati)Berat 14,656,202 Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Berat Ndertim i linjes kryesore te furnizimit me uje zona ish-Ushqimore deri ne Otllak 17,199,377 Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Berat Ujesjellesi fshati Mbreshtan,njesia administrative Sinj. 31,065,619 Lidhur Kontrata FLED SHPK 21,956,747.00
Qeverisja Vendore Berat Rrethimi i depove te ujit dhe Stacionet e Pompimit te SH.A UK Vlore. 2,197,573 Rishpallje me Njoftim Fituesi B93 II & RAFIN COMPANY 2,192,507.00
Qeverisja Vendore Berat Rikonstruksioni i konviktit te djemve te shkolles : Kristo Isak –Berat 23,222,295 Njoftuar Fituesi ZDRAVO 21,364,684.00
Qeverisja Vendore Berat Ndertim rrjeti KUZ ne fshatin Lapardha 1, Lapardha 2 dhe fshatin Drobonik 31,666,634 Njoftuar Fituesi MANE/S & Ergi SHPK 24,056,360.00
Qeverisja Vendore Berat Ndricimi i Rrugeve ne Fshatin Dushnik, Njesia Administrative Otllak 7,168,340 Lidhur Kontrata FLED SHPK- SHKELQIMI 07 6,797,335.00
Qeverisja Vendore Berat Sistemi I kondicionimit per godinen e Bashkise Berat 18,333,332 Lidhur Kontrata LEON KONSTRUKSION SHPK 17,964,893.00
Qeverisja Vendore Berat Rikonstruksion ujėsjellėsi i fshatit Bogdan 1,499,715 Lidhur Kontrata ZDRAVO 1,449,842.00
Qeverisja Vendore Berat Rikonstruksion i ēerdhes Uznove 7,076,527 Lidhur Kontrata BESTA SHPK 5,101,460.00
Qeverisja Vendore Berat Asfaltim dhe shtrim rrugėsh me beton, mirėmbajtje me ēakull dhe tombino e mure mbajtes nė njėsitė administrative dhe lagjet e qytetit 61,224,112 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 50,557,548.00
Qeverisja Vendore Berat Mirembajtje ujesjelles, rikontruksioni i linjes se ujesjellesit Kostren 1 dhe vepres se marjes 4,166,587 Lidhur Kontrata ZDRAVO 4,134,613.00
Qeverisja Vendore Berat Rikonstruksion I Fasadave ne lagjen Murat Ēelebiu " 37,589,184 Lidhur Kontrata SAIMIRI GRUP 1981 37,024,857.00
Qeverisja Vendore Berat Rikonstruksion i shkolles 1 Maj 55,019,669 Lidhur Kontrata DESARET COMPANY 49,141,885.00
Qeverisja Vendore Berat Rikonstruksion i repartit te pediatrise ne spitalin e Beratit 12,452,107 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 9,638,841.00
Qeverisja Vendore Berat Rikonstruksion pjesor i palestrės sė gjimnastikės Berat 7,076,527 Lidhur Kontrata Pese Vellezerit 4,915,205.00
Qeverisja Vendore Berat Mirembajtje kanale ujitese dhe kulluese 3,801,667 Lidhur Kontrata SARK SHPK 2,965,565.00
Qeverisja Vendore Berat Rikonstruksioni i muzeut historik Sinje 8,446,818 Lidhur Kontrata PIENVIS SHPK 7,634,330
Qeverisja Vendore Berat Restaurim i mureve tė Kalasė Berat 7,676,667 Lidhur Kontrata MANE/S 6,826,124.00
Qeverisja Vendore Berat Sistemi i kondicionimit pėr godinėn e Bashkisė Berat 16,705,710 Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Berat Mirembajtje ujesjelles, rikontruksioni i linjes se ujesjellesit Kostren 1 dhe vepres se marjes 4,166,588 Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Berat Reabilitimin e kanaleve ujitėse dhe kulluese, Ullinjas, Gjeroven, Duhanas dhe Mbolan 5,741,317 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data