Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Sarandė 41 110 1,260,959,311 86 1,036,796,518 957,053,336

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Sarandė Riparimi i sistemit KUB ne Sarande dhe Ksamil 5,000,000 Lidhur Kontrata EREDA SHPK & COGREN SHPK 4,947,865.00
Qeverisja Vendore Sarandė Instalim kamerave te sigurise ne qytet 11,049,999 Lidhur Kontrata ELEKTROSEK 10,909,909.00
Qeverisja Vendore Sarandė RIKONSTRUKSIONI I ZYRAVE TE VJETRA, PRANE KOMISARIATIT TE POLICISE 3,500,000 Njoftuar Fituesi ILIRIA/D 3,405,420.00
Qeverisja Vendore Sarandė Riparim tavane Universiteti Sarande 1,250,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė Hidroizolim pjesor godina e Bashkise, institucioneve arsimore, shkolla Metoq dhe shkalle emergjence ne ēerdhe 2,083,333 Lidhur Kontrata ILIRIA/D 1,807,360.00
Qeverisja Vendore Sarandė Permisimi i rrjetit te ujsjellsit dhe ndertim kolektori per furnizimin e pallateve te vjetra Lidhur Kontrata ASI-2A CO 747,000
Qeverisja Vendore Sarandė Punime per zevendesimin dhe uljen e Pompes se pusit Nr3,Ne stacionin e pompimit Vrion,Per te prodhuar nje sasi te madhe Uji. Lidhur Kontrata ELKRI&Co SHPK 787,733
Qeverisja Vendore Sarandė Punime per zevendesimin dhe uljen e Pompes se pusit Nr3,Ne stacionin e pompimit Vrion,Per te prodhuar nje sasi te madhe Uji. Lidhur Kontrata Edvin Selimaj 666,666
Qeverisja Vendore Sarandė Ndertim Linje Ujesjellsi Fshati Berdenesh Lidhur Kontrata STONE ALBANIA 404,440.80
Qeverisja Vendore Sarandė “Permiresimi i rrjetit te ujesjellesit zona Gjashte”. 1,499,743 Lidhur Kontrata BEQIRI SHPK 1,280,000.00
Qeverisja Vendore Sarandė Rehabilitim rrugesh dhe rikualifikim pjesor me asfalt ne Sarande & Ksamil. 5,460,833 Lidhur Kontrata ARTI SHPK 5,357,550.00
Qeverisja Vendore Sarandė Shkalle lidhese ndermjet rrugeve ne lagjen 2, dhe sistemime ambientesh publike. 3,083,333 Lidhur Kontrata ILIRIA/D 3,029,500.00
Qeverisja Vendore Sarandė Ndertimi i segmentit rugor ndermjet Bugenville dhe Eko -Kampus 7,216,667 Lidhur Kontrata ARTI SHPK 7,130,912.00 
Qeverisja Vendore Sarandė “Sistemim rrugė tė brėndshme me beton tė fshatit Gjashtė .” 3,166,667 Lidhur Kontrata JODY COMPANY SHPK 2,533,113.00 
Qeverisja Vendore Sarandė Rikonstruksion i rruges DEA Ksamil. 3,883,333 Lidhur Kontrata JODY COMPANY SHPK 3,737,664.00
Qeverisja Vendore Sarandė Sinjalistike horizontale 3,333,333 Lidhur Kontrata 6D - PLAN 3,304,520.00
Qeverisja Vendore Sarandė Shtrim me beton rruga Baba Sherifi , rruga Ismail Qemali ,rruga Ibrahim Rugova, rruga Adria dhe rruge te brendshme 15,533,333 Lidhur Kontrata Ed Konstruksion SHPK 13,784,076.20 
Qeverisja Vendore Sarandė Investime ne lagjet e qytetit, kende lojrash ,rruge betoni ,sistemim ndriēimi lagja nr.1,2,3,4 dhe periferia Sarande. 14,583,333 Lidhur Kontrata MANE/S 11,802,850.00 
Qeverisja Vendore Sarandė Instalime elektrike shkolla “9-Tetori” dhe shkolla Ksamil 8,333,333 Lidhur Kontrata A.91 8,105,460.00
Qeverisja Vendore Sarandė Permiresimi i Rrjetit te Ujesjellsit Zona Koder Lidhur Kontrata ELKRI&Co SHPK 777,777
Qeverisja Vendore Sarandė Rehabilitimi i Sistemit Elektrik te Stacionit Cuke-Ksamil Pusi Nr.1-2-3 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė Rehabilitimi i Sistemit Elektrik te Stacionit Cuke-Ksamil Pusi Nr.1-2-3 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė Rehabilitimi i Sistemit Elektrik te Stacionit Cuke-Ksamil Pusi Nr.1-2-3 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė Furnizim Vendosje Mates Elektro Magnetik per zonen Baba Rexhepi +Paisiet e Leximit ne Distanc Lidhur Kontrata Edvin Selimaj 650,000
Qeverisja Vendore Sarandė «Ndertimi i kanalizimeve te Ujerave te zeza ne Bllokun mbi rrugen nr.5, lagjia nr. 3, Sarande» 19,446,973 Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė Investime ne Konviktin e Shkolles se Mesme 3,033,333 Lidhur Kontrata MANE/S 3,015,150.00
Qeverisja Vendore Sarandė NDERTIMI I KAFAZIT TE SHKALLES ME VETRAT XHAMI TE TEMPERUAR 3,362,545 Lidhur Kontrata 2 T SHPK 2,964,500.00
Qeverisja Vendore Sarandė Ndriēim rrugor tek Rruga Shen Gjergji dhe rruge betoni fshati Ēuke 2,916,667 Lidhur Kontrata A.91 2,718,280.00
Qeverisja Vendore Sarandė Permiresimi i Rrjetit te Kanalizimeve zona L.Nr1, prane Entit te Banesave dhe Peshkimit te vjeter Lidhur Kontrata ELKRI&Co SHPK 766,000
Qeverisja Vendore Sarandė Rrethimi i Stacionit te Furnizimit te Fshatit Cuke-Berdenesh Lidhur Kontrata Edvin Selimaj 444,000

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data