Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
47 136 221 44,226,544,979 198 37,903,927,470 34,732,056,232

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Belsh Linja kryesore per furnizimin me uje dhe rrjeti shperndares i ujesjellesit per qytetin e Belshit Faza II 408,333,008 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kurbin NDERTIMI I RRJETIT TE JASHTEM E TE BRENDESHEM TE UJESJELLESIT TE QYTETIT LAĒ FAZA 1 BASHKIA KURBIN 416,666,667 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Furnizimi i me uje i zones se Koplikut Qender dhe Koplik i Siperm 364,936,715 Njoftuar Fituesi CURRI sh.p.k. - STERKAJ sh.p.k. 364221316.79
Qeverisja Vendore Vlorė Sherbimi i pastrimit ne Qytetin Vlore 584,587,476 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kėlcyrė Ndėrtimi i Rrjetit tė Jashtėm tė Ujėsjellėsit Kėlcyrė. 151,169,770 Njoftuar Fituesi BE-IS SHPK - Hastoci SHPK 150,720,070.00
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbime te integruara sigurie per godinat, ne institucionet e arsimit parashkollor e shkollor dhe institucionet e tjera te Bashkise Tirane 414,844,706 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion i godines 11-12 247,470,811 Lidhur Kontrata ED KONSTRUKSION SHPK- ALBA KONSTRUKSION SHPK - ARKONSTUDIO SHPK 232,570,443.00
Qeverisja Vendore Gramsh Rikonstruksion i rrjetit te brendshem i ujesjellesit te qytetit Gramsh 187,160,013 Njoftuar Fituesi Meteo sh.p.k & Alba Konstruksion 184,348,305.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikualifikim urban i bllokut qe kufizohet nga Blv Bajram Curri-Blv Petro N. Luarasi-Rruga Taulantia-Rruga Ali Demi-Faza I 112,518,191 Njoftuar Fituesi GJIKURIA SHPK 94,900,888.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikualifikim Urban Blloku qe kufizohet nga rruget Kastriotet - Gramozi - E.Balshajve - Ramadan Ēitaku 163,162,630 Lidhur Kontrata KUPA SHPK 112,175,044.00
Qeverisja Vendore Durrės “Ndertim i ujesjellesit te fshatrave Lalėz, Bizė, Draē dhe Shetaj, Nj. Adm Ishėm, Bashkia Durrės” 180,414,265 Njoftuar Fituesi KUPA SHPK & NDREGJONI SHPK 143,726,215.00
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbim i Pastrimit Qytetit Kavaje 164,120,397 Lidhur Kontrata ALKO IMPEX CONSTRUCTION & ALKO IMPEX General Construksion SHPK 163,002,986.00
Qeverisja Vendore Patos RIKONSTRUKSIONI I MAGJISTRALIT KRYESOR DHE RRJETIT TĖ BRENDSHĖM TĖ UJĖSJELLĖSIT QYTETIT PATOS LOTI I (RRJETI SHPĖRNDARĖS) 450,024,892 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė “Rikualifikim i ambienteve tė impiantit Bovillė”. 214,972,613 Lidhur Kontrata Ed Konstruksion SHPK 199921959.08
Qeverisja Vendore Belsh Linja kryesore per furnizimin me uje dhe rrjeti shperndares i ujesjellesit per qytetin e Belshit 288,346,183 Lidhur Kontrata Curri SHPK & BE-IS SHPK & Ergi SHPK 287,976,685.00
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Rikonstruksioni I Magjistralit Kryesor dhe Rrjetit te Brendshem te Ujesjellesit ne bashkine Rrozhine Loti III 206,398,765 Lidhur Kontrata HASTOCI SHPK 205,371,693.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion rrjet kanalizimi ne Rrugen e Elbasanit 195,898,534 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 155,107,113.00
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ujėsjellėsi i Vau Dejės. 143,739,115 Lidhur Kontrata ALB TIEFBAU SHPK 137,271,690.00
Qeverisja Vendore Mirditė RIKONSTRUKSION I PLOTE I KOMPLEKSIT TE GODINAVE 1,2,3, SHKOLLA 9 VJECARE 'PASHKO VASA'RRESHEN 101,744,516 Lidhur Kontrata ULEZA NDERTIMI SHPK 101,366,061.00
Qeverisja Vendore Krujė Shtim i sasisė sė furnizimit me ujė te Qytetit tė Krujės 315,137,849 Lidhur Kontrata Bami SHPK & CURRI SHPK 313761558.1
Qeverisja Vendore Krujė Rehabilitimi i digės se ujėmbledhesit Tapizė 171,297,213 Lidhur Kontrata STERKAJ SHPK & NDREGJONI SHPK & 2T SHPK 170,370,459.00
Qeverisja Vendore Tiranė Marrje mjetesh rrugore me qera operacionale (leasing) per Bashkine Tirane 174,124,800 Njoftuar Fituesi Tirana Auto SHPK 133,632,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i Parkut Rinia" 104,629,747 Lidhur Kontrata AGI KONS 78,705,776.00
Qeverisja Vendore Kavajė Ndertim i shkolles 9 vjecare Golem,Kavaje 118,762,454 Lidhur Kontrata VLLAZNIA I.S SHPK&NDREGJONI SHPK 117,685,674.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertimi i segmentit rrugor nga rreth-rrotullimi Mullet deri te ura ne fshatin Qeha. 208,243,181 Rishpallje me Lidhje Kontrate Sterkaj & V.A.S. Konstruksion 158033075.03
Qeverisja Vendore Elbasan Rikonstruksion i shkolles 9-vjeēare "Jorgji Dilo", Elbasan 105,348,164 Lidhur Kontrata Ergi SHPK & Inerti SHPK 102,739,096.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i Bulevardit Zogu i-rė. 708,328,285 Njoftuar Fituesi FUSHA SHPK 626,874,664.72 
Qeverisja Vendore Vorė Sherbimi i pastrimit ne Bashkine Vore– Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 36 muaj 153,257,244 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 148904437.8
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i rrugeve te bllokut qe kufizohet nga rruget Leandro Zoto- Maria Kraja – Disha – Sadik Petrela. 206,644,117 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i III-te Sherbimi i pastrimit per Bashkine Shkoder Zona Perendimore 109,275,286 Rishpallur Prokurimi

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data