Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
50 299 587 3,157,084,855 578 3,020,388,174 2,609,105,384

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Vlorė Shėrbimi i pastrimit pėr qytetin e Vlorės 17,449,924 Lidhur Kontrata "DUKA" 17,438,628.00
Qeverisja Vendore Tiranė Dezinfektimi i sipėrfaqeve publike, stola, kosha, lulishte etj 5,000,000 Lidhur Kontrata Pastrime Silvio 4,995,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Parė: “Aktekspertizė e thelluar pėr objektet e dėmtuara nga tėrmeti i datės 26.11.2019, tė klasifikuara sipas shkallės sė dėmtimit DS 4 dhe DS 5, nė Njėsinė Administrative Nr.5 dhe Njėsinė Administrative Nr.9 13,295,858 Lidhur Kontrata 6D - PLAN
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Dytė: “Aktekspertizė e thelluar pėr objektet e dėmtuara nga tėrmeti i datės 26.11.2019, tė klasifikuara sipas shkallės sė dėmtimit DS 4 dhe DS 5, nė Njėsinė Administrative Nr.7, Njėsinė Administrative Nr.8 dhe Njėsinė Administrative Nr.9” 14,096,413 Lidhur Kontrata B-VAAL ENGINEERING
Qeverisja Vendore Korēė “Mirėmbajtja e programit te menaxhimit te taksave 740,000 Lidhur Kontrata DATECH 740,000.00
Qeverisja Vendore Pogradec Vazhdim i Shėrbimit tė Pastrimit grumbullimi dhe largimi i mbeturinave tė qytetit Pogradec dhe Njėsive Administrative pėr nevojat e Fillim Vitit pėr shkaqe tė paparashikuara 54,166,666 Lidhur Kontrata REJ 3 53,068,996.00
Qeverisja Vendore Korēė Blerje ushqime per Qendren Rezidenciale te Zhvillimit Korce 933,300 Lidhur Kontrata GEA SHPK 932,600.00
Qeverisja Vendore Elbasan Mbikqyrje e punimeve per objektin: Punime emergjente per riparimin e argjinatures anesore te perroit te Zaranikes 139,166 Lidhur Kontrata ERALD-G SHPK 138,000.00
Qeverisja Vendore Elbasan Punime emergjente per riparimin e argjinatures anesore te perroit te Zaranikes 8,892,212 Lidhur Kontrata Ergi SHPK 8,867,240.00
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė, ekspertizė pėr objektet e dėmtuara nga termeti “Shkolla 9vjecare “Qazim Turdiu” 5,000,000 Lidhur Kontrata STUDIOARCH4
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje shtepi levizese per strehim social ne raste emergjence civile 66,650,000 Lidhur Kontrata Mujo Kurti & BREDHI JES
Qeverisja Vendore Shkodėr Sherbimi i pastrimit te Njesive Administrative Rrethina, Postribe dhe Shale 3,352,898 Lidhur Kontrata ALB - KONSTRUKSION & KARL GEGA KONSTRUKSION 3,243,569.00
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė, ekspertizė pėr objektet e dėmtuara nga termeti“ Godina Nr.22, Blv.Zogu I (7-katshi) 1,662,500 Lidhur Kontrata I Ri Shpk
Qeverisja Vendore Shkodėr Sherbimi i pastrimit te Njesive Administrative Velipoje, Dajc 1,033,490 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 1,012,346.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Sherbimi i pastrimit te Njesive Administrative Guri I Zi,Berdice dhe Ana e Malit 1,442,650 Lidhur Kontrata Besa 3-2006 1,437,028.00
Qeverisja Vendore Fier Sherbim Perdorimi i programit kompjuterik AL-Billing per sistemin e faturimit 750,000 Lidhur Kontrata JEHONA SOFTWARE 715,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė, ekspertizė pėr objektet e dėmtuara nga termeti“ Shkolla 9vjeēare “17 Shkurti” Qesarakė e Vjetėr 1,316,667 Lidhur Kontrata UTS -01 shpk
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė, ekspertizė pėr objektet e dėmtuara nga tėrmeti “Shkolla 9vjeēare “Lasgush Poradeci” 2,687,500 Lidhur Kontrata Archistudio Shpk & Infraplan Shpk
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė, ekspertizė pėr objektet e dėmtuara nga termeti“Shkolla 9vjecare “Murat Toptani” 1,125,000 Lidhur Kontrata SON Engineering & Construction
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė, ekspertizė pėr objektet e dėmtuara nga termeti“Shkolla e mesme “Myslym Keta” 4,250,000 Lidhur Kontrata I Ri Shpk
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė – Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti, pėr “Godinat Nr.3-4, nė RSU. Nr.2” 4,900,000 Lidhur Kontrata KLODIODA SHPK
Qeverisja Vendore Tiranė “Konsulencė – Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti, pėr “Godinat Nr.20-21; Nr.22-23, nė RSU. Nr.1 13,750,000 Lidhur Kontrata B-VAAL ENGINEERING
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė - Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti “Kopshti Fikas” 916,666 Lidhur Kontrata INSTITUTI DEKLIADA - ALB
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė - Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti “Shkolla e mesme Sami Frashėri”. 4,125,000 Lidhur Kontrata ANK ARCHITECTURE
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė - Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti, Shkolla e mesme profesionale “Asim Vokshi” 2,375,000 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė - Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti, Shkolla 9 –vjecare “Emin Duraku” 4,750,000 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė - Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti “Shkolla 9-vjecare “Gurrė”. 750,416 Lidhur Kontrata INSTITUTI DEKLIADA - ALB
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė - Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti “Shkolla 9-vjecare 26 Nėntori” 2,375,000 Lidhur Kontrata INFRATECH SHPK
Qeverisja Vendore Tiranė “Konsulencė, ekspertizė pėr objektet e dėmtuara nga termeti “Kopshti nr. 41/42 2,000,000 Lidhur Kontrata INSTITUTI DEKLIADA - ALB
Qeverisja Vendore Tiranė “Konsulencė – Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti, Qendra Sociale ‘’Te qendrojme se bashku’’Kombinat”. 1,300,000 Lidhur Kontrata KLODIODA SHPK

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data