Open Procurement Albania

Loti 2- Mbikqyrje e objektit “Sistemim, asfaltim, ne rruget e NJA (fshatrat Bulgarec, Porodine, Biranj, Goskova Poshte dhe Morave)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
Institucioni Prokurues Bashkia Korce
Objekti i Tenderit Loti2- Mbikqyrje e objektit “Sistemim, asfaltim, ne rruget e NJA (fshatrat Bulgarec, Porodine, Biranj, Goskova Poshte dhe Morave)
Nr. Reference REF-78645-07-10-2018
Vlera / Fondi Limit 707 207,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-07-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 24-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues 6D Plan Shpk & HE & SK 11 Shpk
B - VAAL - Engineering Shpk
C.E.C Group Shpk
G B Civil Engineering Shpk
Grama Shpk
M.A.K. Studio Shpk
Novatech Studio Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L62717405H-L19008502B
 • 6 D Plan SHPK & HE & SK 11 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 618,635
  Data e shpalljes sė fituesit 22-08-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Shoqeria “B - VAAL - Engineering” shpk
  Nuk permbush kriterin e percaktuar ne dokumentat e tenderit,shtojca 7, kriteret e veēanta te kualifikimit,kapaciteti teknik pika 1. Lidhur me pervojen e meparshme.
  2. Shoqeria “C.E.C Group” Shpk
  Ofertuesi nuk ka paraqitur analizen e ēmimit.
  3. Shoqeria “Grama” Shpk
  Ofertuesi nuk ka paraqitur asnje nga dokumentat e kerkuara dhe as oferte ekonomike.
  4. Shoqeria “M.A.K. Studio” Shpk
  Oferta e operatorit ekonomik eshte me e ulet se vlera minimale e lejuar bazuar ne VKM Nr 354 date 11.05.2016.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor-
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.34 - Dt.27-08-2018
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data