Open Procurement Albania

"Rikonstruksioni i plote dhe shtese e Shkolles se Mesme "Vajdin Lamaj", Domje, Bashkia Vore"

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorė
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit "Rikonstruksioni i plote dhe shtese e Shkolles se Mesme "Vajdin Lamaj", Domje, Bashkia Vore"
Nr. Reference REF-21353-05-09-2019
Vlera / Fondi Limit 74 945 844,49
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-05-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-06-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 10-06-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Eglenti SHPK & REGLI SHPK & SENKA SHPK
ELDA- VL SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Eglenti SHPK - REGLI SHPK - SENKA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 74 807 441,00
  Data e shpalljes sė fituesit 26-06-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 88552329
  Data e lidhjes sė kontratės 26-06-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 270 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Tė skualifikuar:
  1. ELDA- VL :
  Nuk ka sjelle oferte ekonomike dhe nga shqyrtimi individual rezultoi se oferta nuk ėshtė e vlefshme pasi nuk plotėson te gjitha kėrkesat e pėrcaktuara nė dokumentat e tenderit si dhe kėrkesat pėr kualifikim tė vendosura nė pėrputhje me kėkesat e vendosura nė dokumentet e tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.27 - Dt.08-07-2019
  Projekti

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data