Open Procurement Albania

Rikonstruksioni I Shkolles Thanas Bozo,Ndertimi I Palestres Dhe Terrenet SportiveNjesia Administrative Kolonje ,Kolonje ,Bashkia Lushnje

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Bashkia Lushnje
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni I Shkolles Thanas Bozo,Ndertimi I Palestres Dhe Terrenet Sportive Njesia Administrative Kolonje ,Kolonje ,Bashkia Lushnje.
Fondi limit : 65 437 914 leke pa tvsh.
Fondi eshte vėnė nė dispozicion nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve dhe Buxheti i Bashkise – Te Ardhurat Vlera e financimit per vitin 2019 eshte: Nga FZHR 13 087 612 leke pa tvsh, dhe nga Bashkia Lushnje eshte 11 451 660 leke pa tvsh.
Nr. Reference REF-29157-07-03-2019
Vlera / Fondi Limit 65 437 914,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-08-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 05-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 98 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data