Open Procurement Albania

“Blerje lėnde djegėse pėr ngrohje nė Shkolla, Kopsht dhe Ēerdhe pėr vitin 2019”.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz
Institucioni Prokurues Bashkia Fushe Arrez
Objekti i Tenderit “Blerje lėnde djegėse pėr ngrohje nė Shkolla, Kopsht dhe Ēerdhe pėr vitin 2019”.
Nr. Reference REF-29365-07-04-2019
Vlera / Fondi Limit 1 738 800,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-07-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 16-07-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Nenshkrimi i kontrates me pėrfundim deri ne fund te sezonit te ngrohjes.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data