Open Procurement Albania

Blerje materiale pastrimi dhe detergjente per shkollat dhe administraten

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorė
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Blerje materiale pastrimi dhe detergjente per shkollat dhe administraten
Nr. Reference REF-37538-09-27-2019
Vlera / Fondi Limit 1 662 600,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 10-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 9
Operatorė Konkurues A.K.M Albanian Investment Group
Shpiragu
Sparkle 32
Arsiva Subashi
Atlantik 3
Dimex
Euro Mega 2010
Horeal Expo Group
Malvina Visoka
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A.K.M ALBANIAN INVESTMENT GROUP
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 450 600,00
  Data e shpalljes sė fituesit 15-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Tė skualifikuar:

  1. “Arsiva Subashi” sh.p.k :
  Operatori ekonomik ėshtė skualifikuar pasi nuk plotėson asnjė nga kriteret e pėrcaktuara nė DST.

  2. “Atlantik 3” sh.p.k :
  Operatori ekonomik ėshtė skualifikuar pasi nuk plotėson pikėn 2.2.8 dhe 2.2.9.

  3. “Dimex” sh.p.k :
  Operatori ekonomik ėshtė skualifikuar pasi nuk plotėson pikėn 2.2.9.

  4. “Euro Mega 2010” sh.p.k :
  Operatori ekonomik ėshtė skualifikuar pasi nuk plotėson pikėn 2.2.8 dhe 2.2.9.

  5. “Horeal Expo Group” sh.p.k :
  Operatori ekonomik ėshtė skualifikuar pasi nuk plotėson pikėn 1.dh., 2.2.8 dhe 2.2.9.

  6. “Malvina Visoka” sh.p,k :
  Operatori ekonomik ėshtė skualifikuar pasi nuk plotėson pikėn 2.2.5., 2.2.8 dhe 2.2.9.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data