Open Procurement Albania

Blerje materiale pastrimi dhe detergjente per shkollat dhe administraten

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorë
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Blerje materiale pastrimi dhe detergjente per shkollat dhe administraten
Nr. Reference REF-37538-09-27-2019
Vlera / Fondi Limit 1 662 600,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 30-09-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-10-2019
Data e mbajtjes se tenderit 10-10-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 9
Operatore Konkurues A.K.M Albanian Investment Group
Shpiragu
Sparkle 32
Arsiva Subashi
Atlantik 3
Dimex
Euro Mega 2010
Horeal Expo Group
Malvina Visoka
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A.K.M ALBANIAN INVESTMENT GROUP
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 450 600,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-11-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1740720
  Data e lidhjes se kontrates 12-12-2019
  Kohezgjatja e kontrates 10 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Të skualifikuar:

  1. “Arsiva Subashi” sh.p.k :
  Operatori ekonomik është skualifikuar pasi nuk plotëson asnjë nga kriteret e përcaktuara në DST.

  2. “Atlantik 3” sh.p.k :
  Operatori ekonomik është skualifikuar pasi nuk plotëson pikën 2.2.8 dhe 2.2.9.

  3. “Dimex” sh.p.k :
  Operatori ekonomik është skualifikuar pasi nuk plotëson pikën 2.2.9.

  4. “Euro Mega 2010” sh.p.k :
  Operatori ekonomik është skualifikuar pasi nuk plotëson pikën 2.2.8 dhe 2.2.9.

  5. “Horeal Expo Group” sh.p.k :
  Operatori ekonomik është skualifikuar pasi nuk plotëson pikën 1.dh., 2.2.8 dhe 2.2.9.

  6. “Malvina Visoka” sh.p,k :
  Operatori ekonomik është skualifikuar pasi nuk plotëson pikën 2.2.5., 2.2.8 dhe 2.2.9.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.1 - Dt.13-01-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data