Open Procurement Albania

Blerje sherbimi per mirembajtjen e rrjeteve hidraulike, ngrohje-ftohje kaldaja, kondicionere dhe pajisje te tjera per vitin 2019.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Blerje sherbimi per mirembajtjen e rrjeteve hidraulike, ngrohje-ftohje kaldaja, kondicionere dhe pajisje te tjera per vitin 2019.
Nr. Reference REF-38015-10-02-2019
Vlera / Fondi Limit 4 166 666,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 14-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues CLIMACASA shpk & AL-TEK shpk
ALTEC shpk
SULOLLARI-KLIMA shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Climacasa SHPK - AL-TEK SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 125 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 22-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3750000
  Data e lidhjes sė kontratės 06-01-2020
  Kohėzgjatja e kontratės Mirėmbajtja e rrjeteve hidraulike do tė kryhet pėr njė periudhė kohore 1 (njė) vit nga data e lidhjes sė kontratės.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Operatoret ekonomike te s’kualifikuar jane si me poshte vijon:
  1. Operatori ekonomik “ALTEC” shpk
  Nuk ploteson kerkesat e percaktuara ne dokumentet e tenderit.
  2. Operatori ekonomik “Sulollari Klima”
  Nuk ka paraqitur ne sistemin elektronik oferten ekonomike dhe dokumentacionin e plote ligjor e teknik te kerkuar tek kriteret e vecanta per kualifikim pjese perberese e dokumenteve te tenderit per kete procedure.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.1 - Dt.13-01-2020

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data