Open Procurement Albania

Blerje Materiale Ndertimore

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Fier
Objekti i Tenderit Blerje Materiale Ndertimore
Nr. Reference REF-38158-10-03-2019
Vlera / Fondi Limit 2 965 170,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 16-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues ILIR DERVISHAJ
ASI-2A CO SHPK
DENISA BESHAJ
GENERAL BETON SHPK
S P E K T R I SHPK
SARK SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ilir Dervishaj
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 217 128,00
  Data e shpalljes sė fituesit 27-12-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2660553
  Data e lidhjes sė kontratės 27-12-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.1 - Dt.13-01-2020

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data