Open Procurement Albania

Riparim Vepra Ujore nė Fushėn e Maliqit 2019

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
Institucioni Prokurues Bashkia Maliq
Objekti i Tenderit Riparim Vepra Ujore nė Fushėn e Maliqit 2019
Nr. Reference REF-39623-10-15-2019
Vlera / Fondi Limit 1 458 784,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-10-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 28-10-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Alb-Korēa 2002
Nika
SARK
2N
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Alb Korēa 2002 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 998 330,00
  Data e shpalljes sė fituesit 15-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 1 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1.Operatori ekonomik “Nika” shpk :
  Nuk plotėson kėrkesat e pėrgjithshme dhe tė veēanta pėr kualifikim .
  - Mungon mjeti kamjoncinė 3-5 ton ( mjeti i paraqitur me targa AA328HZ ėshtė kamion me peshė 7.6-16 ton)
  - Mungon certifikata ISO PASS-99:2012

  2. Operatori ekonomik “SARK” shpk :
  Nuk plotėson kėrkesat e pėrgjithshme dhe tė veēanta pėr kualifikim .
  - Mungon njė punonjės manovrator (punonjėsit e paraqitur nuk janė me dokumentacionin e kėrkuar nė kėrkesat pėr kualifikim nė dst)

  4. Operatori Ekonomik “ 2N ” shpk:
  Nuk plotėson kėrkesat e pėrgjithshme dhe tė veēanta pėr kualifikim .
  - Mungon njė punonjės manovrator (punonjėsit e paraqitur nuk janė me dokumentacionin e kėrkuar nė kėrkesat pėr kualifikim ne dst).
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data