Open Procurement Albania

Blerje materiale kancelarie dhe bojra

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorė
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Vlore
Objekti i Tenderit Blerje materiale kancelarie dhe bojra
Nr. Reference REF-45026-11-26-2019
Vlera / Fondi Limit 2 704 836,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 11-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues Adastra Shpk
Adenis Kastrati Kastrati Shpk
Infosoft Office Shpk
InterlogisticShpk
Mond Office Shpk
Read 2000 Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfoSoft Office
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 103 911,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06-02-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marrė pėrgjigje nė datė 23.01.2020.

  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data