Open Procurement Albania

Blerje materiale hidraulike dhe tubo per nevojat e Shoqerise

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pogradec
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Pogradec
Objekti i Tenderit Blerje materiale hidraulike dhe tubo per nevojat e Shoqerise
Nr. Reference REF-51101-02-20-2020
Vlera / Fondi Limit 1 799 660,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-02-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-03-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 03-03-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues A.M.U Shpk
Alen –CO Shpk
Halil Dervishi
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A.M.U SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 759 810,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-03-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 10 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Jane skualifikuar Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar:
  1. Halil Dervishi
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme: Nuk ka plotesuar kerkesen e pecaktuar ne dst per paraqitjen e mostres per mallin e kerkuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data