Open Procurement Albania

Blerje tombino dhe tuba korrogato

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Pasurive Publike Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje tombino dhe tuba korrogato
Nr. Reference REF-53562-03-10-2020
Vlera / Fondi Limit 1 393 260,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-03-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-03-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 23-03-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 9
Operatorė Konkurues Dritan Xheka
ERIL B&B shpk
Panajot Xhoxhi
Hest shpk
Luar Bros shpk
Sark shpk
Doksani-G shpk
Lluca shpk
Ilir Derviashaj
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ilir Dervishaj
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 099 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-05-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ankesat kane marre pergjigje ne daten 26.04.2020.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data