Open Procurement Albania

Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Tirana Parking
Objekti i Tenderit Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit
Nr. Reference REF-54839-03-24-2020
Vlera / Fondi Limit 8 815 389,20
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-03-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-04-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 21-04-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues FUSHA” sh.p.k
Pastrime Silvio” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUSHA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 8 758 037,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-05-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2020
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane Skualifikuar operatoret ekonomik: 1. Pastrime Silvio” sh.p.k, per keto arsye:
  - Nuk permban te gjithe dokumentacionin e kerkuar ne dokumentet e tenderit referuar listes se kerkesave te tenderit te shpallur ne sistemin elektronik te APP ne mbeshtetje te Vendimit te Keshillit te Ministrave Nr.914, date 29.12.2014 per “Miratimin e rregullave te prokurimit publik” (i ndryshuar ) kreu VII neni 66, pika 3.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data