Open Procurement Albania

Loti V: Mbikeqyrje te punimeve per objektin Rikonstruksion Rrjet Ujesjellesi dhe Kanalizimi ne Rrugen Xhemal Ali Pazari

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Objekti i Tenderit Loti V: Mbikeqyrje te punimeve per objektin Rikonstruksion Rrjet Ujesjellesi dhe Kanalizimi ne Rrugen Xhemal Ali Pazari
Nr. Reference REF-67194-07-28-2020
Vlera / Fondi Limit 73 087,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 29-07-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 08-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data