Open Procurement Albania

Rikonstruksion objekti 2kt dhe ndryshim destinacioni nga Magazine ne Banesa Sociale

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Cërrik
Institucioni Prokurues Bashkia Cerrik
Objekti i Tenderit Rikonstruksion objekti 2kt dhe ndryshim destinacioni nga Magazine ne Banesa Sociale
Nr. Reference REF-67974-08-06-2020
Vlera / Fondi Limit 11 712 651,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-08-2020
Data e mbajtjes se tenderit 17-08-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues ” ZDRAVO“ sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ZDRAVO
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 13.634.256
  Data e lidhjes se kontrates 16-09-2020
  Kohezgjatja e kontrates 45 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZDRAVO viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZDRAVO viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZDRAVO viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZDRAVO viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.74 - Dt.21-09-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data