Open Procurement Albania

Blerje detergjente për Bashkinë Krujë dhe Insitucionet e varesisë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujë
Institucioni Prokurues Bashkia Kruje
Objekti i Tenderit Blerje detergjente për Bashkinë Krujë dhe Insitucionet e varesisë
Nr. Reference REF-75583-10-15-2020
Vlera / Fondi Limit 1 179 954,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 16-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 26-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues “EURO MEGA 2010” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EURO MEGA 2010
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1’061’610
  Data e lidhjes se kontrates 19-11-2020
  Kohezgjatja e kontrates 15 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO MEGA 2010 viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO MEGA 2010 viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO MEGA 2010 viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO MEGA 2010 viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.105 - Dt.23-11-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data