Open Procurement Albania

Blerje materiale inerte dhe materiale ndërtimi për nevojat e shoqërisë.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje materiale inerte dhe materiale ndërtimi për nevojat e shoqërisë.
Nr. Reference REF-77530-11-03-2020
Vlera / Fondi Limit 8 513 767,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 04-11-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 27-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues “ERIL B&B” SH.P.K
“PANAJOT XHOXHI”
“LLAZO” SH.P.K
“ARDIT’06” SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LLAZO SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 28-12-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4 558 546
  Data e lidhjes se kontrates 08-01-20221
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “PANAJOT XHOXHI”, për këto arsye:
  - Dokumentet e paraqitura per vertetimin e puneve te ngjashme dhe faturat tatimore nuk jane origjinale dhe as kopje te noterizuara te tyre.
  2. “ERIL B&B” SH.P.K, për këto arsye:
  - Dokumentet e paraqitura per vertetimin e puneve te ngjashme dhe faturat tatimore nuk jane origjinale dhe as kopje te noterizuara te tyre.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LLAZO SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LLAZO SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LLAZO SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LLAZO SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.11 - Dt.25-01-2021

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data