Open Procurement Albania

Rehabilitim i Shesheve midis pallateve Lagjja Sheja

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Rehabilitim i Shesheve midis pallateve Lagjja Sheja
Nr. Reference REF-50284-11-17-2022
Vlera / Fondi Limit 6 532 136,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 18-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-11-2022
Data e mbajtjes se tenderit 30-11-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “ASI-2A CO” SHPK
2. “ METEO ” SHPK ,
Operator Ekonomik Kontraktues
 • METEO SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 862 744,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-12-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 7035292
  Data e lidhjes se kontrates 09-02-2023
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per METEO SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per METEO SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per METEO SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per METEO SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 17 datë 20 Shkurt 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data