Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
9 ALSTEZO SHPK 31 79,773,833 31 79,773,833 72,351,573

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Sherbim i Mirembajtjes se Autoambulancave dhe Motorre -Gjeneratore ne SUT 3,800,000 Njoftuar Fituesi ALSTEZO SHPK 1,688,200.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Riparim dhe mirembajtje automjetesh 1,666,667 Njoftuar Fituesi ALSTEZO SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Shėrbimi i riparimit dhe mirėmbajtjes sė automjeteve tė Ministrisė sė Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale Marreveshje Kuadėr - me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj 7,345,813 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 6,977,650.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Shėrbimi i riparimit dhe mirėmbajtjes sė automjeteve tė Ministrisė sė Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale Marreveshje Kuadėr - me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj 7,345,813 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 6,977,650.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Riparim dhe mirembajtje automjeteve 2,499,750 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 2,479,800.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Shėrbimi i riparimit dhe mirėmbajtjes sė automjeteve tė Ministrisė sė Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale Marreveshje Kuadėr - me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj 7,345,813 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 6,977,650.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Shėrbimi i riparimit dhe mirėmbajtjes sė automjeteve tė Ministrisė sė Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale Marreveshje Kuadėr - me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj 7,345,813 Njoftuar Fituesi ALSTEZO SHPK 6,977,650.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Sherbim Mirmbajtje Autoambulanca te SUT per nje periudhe 12 mujore 1,416,667 Njoftuar Fituesi ALSTEZO SHPK 1,388,550.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Riparim dhe mirėmbajtje automjetesh 1,666,600 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 1,648,550.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shpenzime pėr mirėmbajtjen e automjeteve, pėr Spitalin Rajonal Fier 1,944,233 Njoftuar Fituesi ALSTEZO SHPK 1,929,700.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Riparim automjetesh 1,249,950 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 1,091,680.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbimi i mirėmbajtjes se autoambulancave tė shėrbimit tė Urgjencės Ambulatore dhe SUT 1,391,710 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 1,384,100.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Riparime dhe shėrbime tė automjeteve - financuar nga Buxheti i shtetit 3,000,000 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 2,986,700.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Shtesė kontrate: Mirėmbajtje automjetesh pėr nevojat e fillimit tė vitit 2017 457,900 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 457,900.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Servisi i automjeteve tė QSUT-sė pėr vitin 2017 1,274,427 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 998,000.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Riparime dhe mirėmbajtje tė automjeteve pėr Spitalin Rajonal Vlorė - financuar nga Buxheti i shtetit 2,083,333 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 2,059,200.00
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Shtesė kontrate: Riparim, mirmbajtje dhe vendosje e pjeseve te kėmbimit tė automjeteve tė Fondit pėr nevoja tė fillim vitit 2017 2,471,920 Lidhur Kontrata +Shtesė ALSTEZO SHPK 2,471,920.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Riparimi dhe Mirėmbajtja e Automjeteve 214,600 Lidhur Kontrata +Shtesė ALSTEZO SHPK 178,833.33
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Riparim dhe mirėmbajtje tė automjeteve 314,400 Lidhur Kontrata +Shtesė ALSTEZO SHPK 314,400.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Mirėmbajtje automjetesh 2,331,130 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 2,303,100.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbimi i mirėmbajtjes sė autoambulancave tė shėrbimit tė Urgjencės Ambulatore dhe SUT pėr vitin 2016 975,247 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 974,250.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Riparimi dhe mirėmbajtja e automjeteve pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Fier 1,081,300 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 1,073,000.00
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Riparim, mirėmbajtje dhe vendosje e pjesėve tė kėmbimit tė automjeteve tė Fondit 12,409,200 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 12,359,600.00
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Mirėmbajtje automjetesh 1,250,000 Njoftuar Fituesi ALSTEZO SHPK 1,236,840.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Riparim dhe mirėmbajtje automjetesh pėr nevojat e spitalit 1,083,330 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 1,057,800.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Riparime dhe mirėmbajtje tė automjeteve pėr Spitalin Rajonal Vlorė 2,083,330 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 2,067,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: "Riparim dhe mirėmbajtje e automjeteve", pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Fier 338,800 Lidhur Kontrata +Shtesė ALSTEZO SHPK 338,800.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Riparim dhe shėrbime tė automjeteve 1,591,120 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 1,574,750.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Servisi i automjeteve tė QSUT" 179,400 Lidhur Kontrata +Shtesė ALSTEZO SHPK 179,400.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Riparim dhe mirėmbajtje tė automjeteve 198,900 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 198,900.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.