Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
17 MEDI-TEL SHPK 48 66,112,970 48 66,112,970 62,748,633

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Shtesė kontrate: Evadimi i mbetjeve tė rrezikshme spitalore 388,512 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDI-TEL SHPK 388512
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Evadimi dhe trajtimi i mbetjeve infekte spitalore 1,605,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEDI-TEL SHPK 1605000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit (evidentim i mbetjeve spitalore) 1,061,050 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEDI-TEL SHPK 1060216
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Evadim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore dhe anatomike pėr vitin 2017 nė S. U. "Shefqet Ndroqi", Tiranė 2,845,087 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 2845060
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shėrbim i evadimit, transportit dhe trajtimit tė mbetjeve tė rrezikshme spitalore 2,980,800 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 2980800
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Trajtimi i mbetjeve spitalore pėr Spitalin Rajonal Fier 3,977,760 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 3977760
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Trajtimi i mbetjeve tė rrezikshme spitalore, anatomike tė lėngėta dhe tė ngurta, pėr Qendrėn Spitalore Universitare “Nėnė Tereza”, pėr vitin 2017 1,482,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 1104660
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 1 - Transport dhe asgjesim i mbetjeve tė rrezikshme 3,681,320 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 3681320
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 2 - Transport dhe asgjesim i medikamenteve dhe Kite-Reagent tė skaduar 50,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 50000
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Eleminim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore 1,296,600 Njoftuar Fituesi MEDI-TEL SHPK 1296600
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Evadimi i mbetjeve tė rrezikshme Spitalore dhe Anatomike nė S. U. "Shefqet Ndroqi", Tiranė 1,121,760 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 1121760
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Evadimi i mbetjeve spitalore 890,900 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEDI-TEL SHPK 890900
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Furnizim me materiale pėr mbetjet e rrezikshme spitalore, pėr Qendrėn Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" pėr vitin 2017 2,484,600 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 2455400
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Transport dhe asgjėsim tė mbetjeve spitalore pėr Spitalin Rajonal Durrės pėr njė periudhė 3 mujore 1,633,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 1’959’600
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Trajtimi i mbetjeve tė rrezikshme spitalore, anatomike tė lėngėta dhe tė ngurta, pėr Qendrėn Spitalore Universitare "Nėnė Tereza", pėr vitin 2017" ", nga data 11 Mars – 8 Qershor 2017", dhe me tė drejtėn e shkėputjes sė kontratės 798,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 798000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: Evadimi dhe trajtimi i mbetjeve tė rezikshme Spitalore pėr Spitalin Kolonjė 93,288 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 93288
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Evadimi i mbetjeve tė rrezikshme Spitalore dhe Anatomike ne S. U. "Shefqet Ndroqi", Tiranė 451,197 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 451197
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Shtesė kontrate: Shėrbimi pėr Asgjėsimin e Mbetjeve Spitalore pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Pėrmet 71,760 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDI-TEL SHPK 59800
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shtesė kontrate: Eleminim mbetjesh spitalore 263,973 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDI-TEL SHPK 263973
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė Kontrate: Trajtimi i mbetjeve tė rrezikshme spitalore anatomike tė lėngėta dhe tė ngurta 456,000 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDI-TEL SHPK 456000
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Evadim i mbeturinave spitalore tė Spitalit Psikiatrik Vlorė 77,922 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 77921.6666666667
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Shtesė kontrate: Transport dhe Asgjėsim i mbetjeve tė rrezikshme Spitalore, Amputacione dhe laboratorit anatomo-patologjik ndarė nė 3 lote 793,818 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDI-TEL SHPK 793818
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Shėrbimit i evadimit tė mbetjeve tė rrezikshme spitalore 259,600 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDI-TEL SHPK 259600
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Trajtimi i mbetjeve spitalore tė rrezikshme (shtesė kontrate) pėr periudhėn 19 dhjetor 2016 – 31 dhjetor ( 13 ditė) 121,500 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDI-TEL SHPK 121500
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Eleminim i mbetjeve te rrezikshme spitalore 228,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 228000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Evadim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore nė SU 2,158,850 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 2136360
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Evadim i mbetjeve spitalore nė Spitalin Rajonal Dibėr pėr vitin 2016 1,500,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 1500000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Grumbullim, trajtim dhe asgjesim i mbetjeve spitalore 7,487,040 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 6352640
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Transport dhe asgjėsim tė mbetjeve tė rrezikshme spitalore, amputacioneve dhe laboratorėve anatomo-patologjik, ndarė nė lote (3 lote), loti 1- Burimi i investimit - Fondet e FSDKSH-sė 3,337,700 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEDI-TEL SHPK 3315150
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Transport dhe asgjėsim tė mbetjeve tė rrezikshme spitalore, amputacioneve dhe laboratorėve anatomo-patologjik, ndarė nė lote (3 lote), loti 2- Burimi i investimit - Fondet e FSDKSH-sė 653,940 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEDI-TEL SHPK 653940