Open Procurement Albania

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
279 42,171,564,912 212 29,671,058,547 28,343,316,507

Lista e tenderave

Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Statusi i Tenderit Vlera fituese
Construction of road Gjorm Bridge – Brataj – Laskos Bridge in Selenica Region.
Ndėrtimi i rrugės Ura e Gjormit - Brataj - Ura e Laskos nė rajonin e Selenicės.
Njoftuar Fituesi
Mbikėqyrja punimesh pėr objekte tė financuara nga buxheti i shtetit pėr vitet 2018 – 2019 (Marrėveshje Kuadėr ).
Minikonkurs nr.2: Mbikqyrja e punimeve tė kryeranė objektin Ndėrtimi i stacionit tė pompimit, depos 50 m3 dhe rrjetit elektrik TU dhe TM pėr furnizimin e depos 2000 m3 tė lugut tė Dardhės, Sarandė .
450,608 Rishpallje me Lidhje Kontrate
Mbikėqyrja punimesh pėr objekte tė financuara nga buxheti i shtetit pėr vitet 2018 – 2019 (Marrėveshje Kuadėr ).
Minikonkurs nr.1: Mbikqyrja e punimeve tė kryera nė objektin: Rikonstruksioni i rrugėve tė brendėshme dhe rikualifikimi i hapėsirave publike tek zona e plazhit tek shkėmbit te Kavajės, Bashkia Durrės .
1,910,520 Rishpallje me Lidhje Kontrate
Mbikėqyrja punimesh pėr objekte tė financuara nga buxheti i shtetit pėr vitet 2018 – 2019 (Marrėveshje Kuadėr ).
Minikonkurs nr.3: Mbikqyrja e punimeve tė kryera nė objektin Rruga Qendėr Gosė – Hekurudha – Gosė e Madhe, Bashkia Rrogozhinė .
608,870 Rishpallje me Lidhje Kontrate
Bazaar cobble stone roads rehabilitation in Gjirokastra.
Rehabilitimi i infrastruktures dhe restaurimi i kalldremeve, ne pazarin e Gjirokastres
Njoftuar Fituesi 114,815,228
Construction of road Laskos Bridge - Qeparo and Laskos Bridge – Kuē connection road, in Himarė Region.
Ndėrtimi i rrugės Ura e Laskos - Ura e Qeparos dhe Laskos - rruga lidhėse Kuē, nė Himarė.
Njoftuar Fituesi 2,950,030,123
Construction of the tourism centers Valbone.
Ndėrtimi i qendrave tė turizmit Valbone.
Njoftuar Fituesi 69,449,899
Mbikėqyrja punimesh pėr objekte tė financuara nga buxheti i shtetit pėr vitet 2018 – 2019 (Marrėveshje Kuadėr ). 41,666,667 Rishpallje me Njoftim Fituesi
Rruga Qendėr Gose – Hekurudha - Gose e Madhe, Bashkia Rrogozhinė. 79,997,650 Lidhur Kontrata 43,490,748
Ndėrtimi i stacionit tė pompave pėr furnizimin e depos 2000 m3 tė Lugut tė Dardhės, Sarandė. 23,024,450 Lidhur Kontrata 17,331,090
Rikonstruksioni i rrugėve tė brendshme dhe rikualifikimi i hapėsirave publike tek zona e plazhit tek Shkėmbi i Kavajės, Bashkia Durrės. 372,584,260 Lidhur Kontrata 228,121,762
Primary Data Collection, Development of Mid-Term and End Follow up Surveys, Assessment of PDO findings achievement in the framework of PIUTD. Njoftuar Fituesi 84,672 Euro
Vazhdimi i Shėtitores se Vlorės – Segmenti jugor nga Fusha e Sportit deri tė Tuneli. 199,079,827 Anuluar Procedura
Site Management, Interpretive, and Visitor Experience Plans for Zvėrnec – Narta & Bėnja Thermal Waters touristic sites , consulting services Njoftuar Fituesi 9,776,780
Riveshje me asfalt e rrugės kryqėzimi Shėngjin - Qyteti Shėngjin - Porti Ushtarak. 58,147,418 Lidhur Kontrata 37,169,610
Rikonstruksion i sheshit tė Shirokės. 358,551,112 Lidhur Kontrata 257,506,628
Municipalities of Berati and Pėrmeti -Concept, Detail Designs and Supervision for Integrated Urban Upgrading.
Sherbime Konsulence per konceptimi, projektimi dhe mbikqyrja e projekteve per permiresimin urban te Berat – Permetit
Njoftuar Fituesi 117,853,940
Rikonstruksion bulevardi i Vlorės. 1,059,902,274 Lidhur Kontrata 999,999,932
Urban Requalification Works in Himara Municipality, Second Phase.
Rikualifikim Urban nė Bashkinė e Himarės, faza e dytė.
Njoftuar Fituesi 99,328,299
Kolaudimi i punimeve pėr objektet e financuar nga buxheti i shtetit. 7,816,560 Njoftuar Fituesi
Konsulencė pėr pėrgatitjen e projekteve teknike tė rrugėve tė pėrfshira nė vitin e parė tė financimit nė kuadėr tė programit tė ri tė Bankės Botėrore dhe nga donatorė tė tjerė. 125,000,000 Njoftuar Fituesi
Reconstruction of Ulza’s road, Mat.
Rindėrtimi i rrugės sė Ulzės, Mat.
Njoftuar Fituesi 215,624,812
Rikonstruksion i rrugės se Velipojės segmenti Harku i Berdices - Baks Lot. 1. 981,691,000 Lidhur Kontrata 637,408,152
Rikonstruksion i rruges se Velipojes segmenti Harku i Berdices - Baks - Lot. 2. 703,408,000 Lidhur Kontrata 550,093,288
Ndėrtim Asfaltim i rrugės Cėrrik – Belsh – Dragot –Kuēove – Ure Vajgurore (Segmenti Cėrrik - Belsh - Grekan). 1,199,415,000 Lidhur Kontrata 743,653,778
Rikonstruksioni rruges "Ura e Ēorumit - Zhabiak - Ura e Ēepanit". 261,111,695 Lidhur Kontrata 181,682,963
Ndertim Asfaltim i rruges Cerrik – Belsh – Dragot – Kucove – Ure Vajgurore. 1,041,230,892 Lidhur Kontrata 689,987,164
"Rikonstruksion i rruges se Velipojes segmenti Harku i Berdices - Baks Lot. 3. 886,349,000 Lidhur Kontrata 726,804,422
Hartimi i Projektit tė zbatimit pėr rehabilitimin e Parkut tė Vaqarrit. 11,140,549 Anuluar Procedura
Rikonstruksioni i rruges Fushe Kruje - Thumane. 741,333,333 Lidhur Kontrata 538,226,327

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data