Open Procurement Albania

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
279 42,171,564,912 212 29,671,058,547 28,343,316,507

Lista e tenderave

Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Statusi i Tenderit Vlera fituese
Rikonstruksioni i rruges Lalez - Bize - Draē. 206,371,000 Lidhur Kontrata 125,000,000
Ndertimi Shetitores Mak Albania-Pusi Nr.1 dhe Rehabilitimi i kanalit Kullues KK1, Golem, Kavaje. 567,154,000 Lidhur Kontrata 419,624,728
Rikonstruksioni rruges "Germenj Okshtun-Zambishte". 99,829,000 Lidhur Kontrata 69,000,000
Rikonstruksion i hyrjes sė qytetit Bajram Curri. 45,392,000 Lidhur Kontrata 34,494,101
Sistemim asfaltim i rrugės Kastriot - Arras. 270,144,235 Lidhur Kontrata 220,976,259
"Sistemimi dhe asfaltimi i rruges "Mertish - Tre Ura". 45,850,000 Lidhur Kontrata 33,777,777
Ndertim i unazės sė qytetit bashkia Vau Dejės. 200,000,142 Lidhur Kontrata 149,133,123
Rehabilitimi i rrugės hyrėse "Mihal Komneno" pėr nė Kala dhe Tabja. Njoftuar Fituesi 123,433,670
Rruga Borje – Kufi me Kosoven. 62,301,000 Lidhur Kontrata 53,317,647
Rikonstruksion i tre rrugeve hyrese te qytetit Rrogozhine. 124,996,999 Lidhur Kontrata 90,363,694
Sistemim asfaltim rruga Unaza Korce- Voskop-Polene-Korce. 450,825,000 Lidhur Kontrata 358,790,788
Rikonstruksioni i rrugės Gradishtė – Spolatė, segmenti Spolatė e vogėl – Spolatė e madhe. 45,175,899 Lidhur Kontrata 29,523,980
Rehabilitim dhe veshje me asfalt i rrugės FushėArrėz (K/Hadroit) – Reps (Rotonda). 877,500,000 Lidhur Kontrata 770,418,980
Ndėrtim i rrugės Unaza e Re, Peshkopi. 297,364,000 Lidhur Kontrata 188,777,666
Rikonstruksioni i rrugėve 2; 3; 4 dhe paralele nė Golem, Kavajė. 80,401,816 Lidhur Kontrata 56,028,756
Ndėrtim Asfaltim i rrugės Cėrrik – Belsh – Dragot – Kucove – Urė Vajgurore (Segmenti Degėzim Grekan – Dragot). 442,395,000 Lidhur Kontrata 318,219,526
Sistemim Asfaltim Rruga Qafė Pllocė Pogradec dhe Unaza Pogradec. 1,067,180,235 Njoftuar Fituesi 875,493,316
Sherbimi i mbikqyrjes se punimeve pėr objektet e financuara nga Buxheti i Shtetit. 60,650,000 Lidhur Kontrata
Rikonstruksioni i rrugės Taulantėt , pedonales dhe KUZ nė UBT. 82,575,000 Lidhur Kontrata 52,881,647
Sherbimi i mbikqyrjes se punimeve pėr objektet e financuara nga Buxheti i Shtetit. 60,650,000 Njoftuar Fituesi
Studimi i Fizibilietit pėr Aeroportin e Korēės. 7,397,000 Lidhur Kontrata 6,663,000
Mbikqyrje punimesh pėr objektin Ndertimi i ujesjellesit Cerme- SulzotajTerbuf . 4,128,306 Njoftuar Fituesi 4,000,000
Ndertim i ujesjellesit Cerme – Terbuf – Sulzotaj. 387,000,000 Lidhur Kontrata 371,236,432
Mbikqyrje punimesh pėr objektin: Sistemim asfaltim i rrugės Lekdush – Bėnēė – Tepelenė, Lot 1. 2,042,067 Lidhur Kontrata 1,366,667
Sistemim asfaltim i rrugės Lekdush – Bėnēė – Tepelenė, Lot 1. 455,811,059 Lidhur Kontrata 248,275,650
Asistencė teknike pėr zbatimin e projektit arkitektonik gjatė zbatimit tė punimeve pėr Rehabilitimin e vijės bregdetare tė Vlorės. 15,166,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate
Projektet e Detajuara Urbane dhe Programet e Integruara tė Investimit Bashkia Berat dhe Bashkia Pėrmet. 13,439,425 Anuluar Procedura
Studimi i trafikut dhe transportit nė Bashkitė Sarandė dhe Gjirokastėr, nė kuadėr tė Projektit PZHIUE. 3,333,000 Lidhur Kontrata 3,100,000
Rikonstruksion Rruga "B.Curri - Cerrice". 54,480,212 Rishpallje me Lidhje Kontrate 34,894,900
Shėrbimi i mbikqyrjes sė punimeve nė objektin «Shėrbime projektimi pėr Qendrėn sportive argėtuese pėr fėmijė - Berat. 13,520,028 Lidhur Kontrata 12,438,425

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data