Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr 29 62 126,757,630 52 97,723,344 94,966,186

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje barna tė ndryshme pėr pėrdorim spitalor per nevoja te Spitalit Rajonal Diber 2,144,286 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Rikonstruksion i plote i nyjeve sanitare te Spitalit Rajonal Peshkopi 6,000,000 Rishpallur Prokurimi
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje materiale te buta per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018 1,000,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje materiale elektrike dhe hidraulike per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018 1,000,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė godinave dhe ambienteve rrethuese tė Spitalit Rajonal Diber - Marreveshje Kuadėr 5,702,589 Lidhur Kontrata KEVENJO 5,344,773.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr "Blerje mish viēi per vitin 2018" 1,249,841 Lidhur Kontrata ZIHNI GJURA 1,195,950.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje kartela mjekesore dhe shtypeshkrime per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018 1,000,000 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 959,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr BLERJE QUMESHT LOPE PER VITIN 2018 1,000,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Shemsi Ngota 996,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje materiale pastrimi per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018 1,083,333 Lidhur Kontrata ERVIN LUZI 1,007,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje oksigjeni (gazte) per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018 1,150,000 Lidhur Kontrata GTS SHPK 794,880.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Mirembatje autoambulanca per vitin 2018 999,435 Lidhur Kontrata Lulzim Doēi 989,804.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr " Blerje mallra ushqimore per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018" 1,250,000 Lidhur Kontrata BLEDI - 2006 1,149,050.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje bukė gruri pėr vitin 2018 1,100,000 Lidhur Kontrata Bashkim Elezi 1,100,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje prodhime blegtorale pėr vitin 2018 1,199,732 Lidhur Kontrata Shemsi Ngota 1,194,300.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Sherbim me roje private per nevoja emergjente 1,024,417 Lidhur Kontrata KEVENJO 1,024,417.20
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Evadim i mbetjeve spitalore 1,200,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 1,200,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje lende djegese per ngrohje (pelet) per nevoja emergjente 2,000,000 Lidhur Kontrata IGMA SHPK 1,999,999.75
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje materiale mjekėsore imazheri pėr nevoja tė Drejtorisė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017 1,710,200 Lidhur Kontrata SAER MEDICAL SHPK 1,246,600.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Loti 3 - Blerje materiale konsumabel laboratorike 1,065,700 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Loti 2 - Blerje reagente kimike 443,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Loti 1 - Blerje kite per laboratorin 684,300 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, pėr nevoja tė Drejtorisė sė Spitalit Rajonal Dibėr 4,122,000 Lidhur Kontrata Internacional Security Albania SHPK 4,085,185.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje kartela mjekėsore 988,589 Lidhur Kontrata TRIPTIK SHPK 431,200.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (pelet) pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017 7,190,208 Lidhur Kontrata IGMA SHPK 7,190,208.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje materiale elektrike dhe hidraulike pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017, ndarė nė lote: Loti 1 - Blerje materiale elektrike 870,784 Lidhur Kontrata G.M.K POWER GROUP 860,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje materiale elektrike dhe hidraulike pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017, ndarė nė lote: Loti 2 - Blerje materiale hidraulike 724,783 Lidhur Kontrata G.M.K POWER GROUP&SHANSI INVEST 724,783.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje fruta perime pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017 1,000,000 Lidhur Kontrata Qanie Kica 985,750.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje prodhime blegtorale pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017 1,700,000 Lidhur Kontrata Shemsi Ngota 1,627,900.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje ushqimore pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017 1,800,000 Lidhur Kontrata Meribane Uka 1,771,175.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje qumėsht lope pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017 1,000,000 Lidhur Kontrata AFRIM MURJA 1,000,000.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.