Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
37 64 301 142,284,697 138 66,158,276 69,135,880

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore pėr mbarėshtim flore, (mbjellje tė drurėve pyjorė), njė sipėrfaqe prej 2.0 ha, Ngastra nr 152b 38,200 Qeverisja Vendore Librazhd Njoftuar fituesi
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 5 - Polis dhe Vehēan, (Degėza bushi) 20,000 Qeverisja Vendore Librazhd Njoftuar fituesi
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 4 - Polis, Boēe pishe 20,000 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 3 - Vehēan, Librazhd, Polis, E.Kullosore Mal Plak 123,700 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 2 - Klenjė 2, Prodan 95,250 Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 1- Ēermenikė, Neshtė-Prevall 82,200 Qeverisja Vendore Librazhd Njoftuar fituesi
Shitje e mallrave nė pronėsi tė bashkisė Mat: Automjet pėr qarkullim 87,800 Qeverisja Vendore Mat Njoftuar fituesi
Shitja per skrap e mjeteve te Bashkise Kukes te nxjerra jashte perdorimit 475,950 Qeverisja Vendore Kukės Njoftuar fituesi
Shitje makineri dhe pajisje mekanike 628,760 Qeverisja Vendore Shijak Anuluar ankandi
Shitja e boēeve te Pishave meshdhetare per sasinė prej 1780.99 kv (Pishe e bute dhe Pishe e detit) qe do te vilen dhe grumbullohen ne territorin e fondit pyjor te Bashkise Elbasan. 356,198 Qeverisja Vendore Elbasan Anuluar ankandi
Shitje tė prodhimeve tė dyta (bimė medicinale dhe eterovajore), tė llojit Kucka“ e ndarė nė lote: Loti i II pėr ekonominė pyjore “Rovė - Lunxhė” sasi prej 300 kv, ngastrat pyjore 82/a 30,000 Qeverisja Vendore Tiranė Lidhur kontrata
Shitje tė prodhimeve tė dyta (bimė medicinale dhe eterovajore), tė llojit Kucka“ e ndarė nė lote: Loti i I pėr ekonominė pyjore “Krrabė - Gurrė”, sasi prej 700 kv, pėrkatėsisht ngastrat pyjore nr.24/a, 38/a 70,000 Qeverisja Vendore Tiranė Lidhur kontrata
Shitje e automjetit Daimler – Chrysler ( Benz ) 436,360 Qeverisja Vendore Kurbin Ankand i shpallur
Shitje e automjetit RANGE – ROVER 1,690,020 Qeverisja Vendore Kurbin Ankand i shpallur
Dhėnie me qera e tregut javor nė Njėsinė Administrative Gosė 101,255 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Ankand i shpallur
Dhėnien me qira tė pasurisė “Tokė e pafrytshme me sipėrfaqe 2000 m2” Qeverisja Vendore Kavajė Lidhur kontrata
Realizimi i punimeve shendetesuese ne pyjet e Bashkise Vlore (Pylli i Sodes) per vitin 2016-2017 305,700 Qeverisja Vendore Vlorė Njoftuar fituesi
Shitjen e sasive te prodhimeve te dyta te bimeve mjekesore, tanifere, eterovajore (Dafinė dhe Mersinė) , per sasine prej 500 kv Dafinė dhe 500 kv Mersinė, Zona Pyjore Rrogozhinė 150,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Njoftuar fituesi
Shitjen e lendes drusore ne kembe per sigurimin e nevojave per ngrohje, Loti 5 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata
Shitjen e lendes drusore ne kembe per sigurimin e nevojave per ngrohje, Loti 4 Qeverisja Vendore Prrenjas Lidhur kontrata

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data