Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
36 62 294 140,700,369 133 58,937,686 61,893,280

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta eterovajore, (Boēe pishe mesdhetare dhe dege xine), Loti 2 30,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Lidhur kontrata
Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta eterovajore, (Boēe pishe mesdhetare dhe dege xine), Loti 1 40,000 Qeverisja Vendore Rrogozhinė Lidhur kontrata
Shitje hekur skrap i nxjerre nga dalja jashte perdorimit te mjeteve te transportit dhe nga inventari i imet e ekonomik. 207,350 Qeverisja Vendore Durrės Lidhur kontrata
Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore 278,070 Qeverisja Vendore Elbasan Rishpallje e anuluar
Shitje me ulje VAM-i te “Ish Shtepisė sė Pionierit” nė Barjam Curri me truall 288,330 m2 2,940,480 Qeverisja Vendore Tropojė Ankand i shpallur
Shitja e prodhimeve te dyta pyjore dhe jo pyjore qe do mblidhen dhe grumbullohen ne territorine e Bashkise Peqin. 200,000 Qeverisja Vendore Peqin Anuluar ankandi
Shitje te 3 automjeteve te nxjerra jashte perdorimi, me destinacion hekur per skrap 489,680 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Vjelje dhe grumbullim I prodhimeve tė dyta eterovajore: Sitimus Capitatus (Thundra), Rigon i Malit (i butė dhe i egėr), sherebel, Caj, Trumz, Murrize , Xhirokull, Netull 140,840 Qeverisja Vendore Selenicė Njoftuar fituesi
Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. 278,070 Qeverisja Vendore Elbasan Rishpallje e anuluar
Shitje skrapi e grumbulluar nga entet varese te Bashkise Fier 812,306 Qeverisja Vendore Fier Lidhur kontrata
Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta, bime medicinale, tanifere dhe eterovajore. Loti i tretė: Molle e eger. 250,000 Qeverisja Vendore Skrapar Anuluar ankandi
Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta, bime medicinale, tanifere dhe eterovajore. Loti i dytė: Aguliēe, Murriz. 139,950 Qeverisja Vendore Skrapar Anuluar ankandi
Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta, bime medicinale, tanifere dhe eterovajore. Loti i parė: Sherebelė 102,000 Qeverisja Vendore Skrapar Anuluar ankandi
Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta (gjethe dafine, bime mjeksore dhe eterovajore ), Loti 2 85,800 Qeverisja Vendore Kavajė Lidhur kontrata
Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve tė dyta (gjethe dafine, bime mjeksore dhe eterovajore ), Loti 1 9,710 Qeverisja Vendore Kavajė Lidhur kontrata
Vjelja e degėzave tė xinės nė fondin pyjor: Povėl , Rromės 95,400 Qeverisja Vendore Mallakastėr Lidhur kontrata
Loti i gjashtė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Manaferra, Ekonomia Pyjore: Qafe Plake-Qafe Shari, Sakat-Lak Hithi, Breg-Drini, Dardhe-Qebik; 465 kv). 232,500 Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Anuluar ankandi
Loti i pestė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Boronica, Ekonomia Pyjore: Qafe Plake-Qafe Shari, Sakat-Lak Hithi, Breg-Drini, Dardhe-Qebik; 520 kv ) 260,000 Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Anuluar ankandi
Loti i katėrt: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Kėrpurdha, Ekonomia Pyjore: Dardhe-Qebik, 430 kv ) 1,075,000 Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Anuluar ankandi
Loti i tretė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Kėrpurdha, Ekonomia Pyjore: Breg-Drini, 280 kv) 700,000 Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Lidhur kontrata

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data