Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė 7 45 101,543,488 32 64,140,148 62,347,014

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Blerje filma Fujifilm DI-HL per printer Fujifilm Drypix 1,587,490 Shpallur Procedura
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Shtesė kontrate: Blerje Kite, reagente per Aparatin Sat dhe aparatin i-Chroma Reader 463,020 Lidhur Kontrata +Shtesė Genius SHPK 463,020.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Shtesė kontrate: Blerje Kite, reagente dhe materiale konsumi per laboratoret 52,800 Lidhur Kontrata +Shtesė Genius SHPK 52,800.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Shtesė kontrate: Blerje Kite, reagente per Aparatin Sat dhe aparatin i-Chroma Reader 48,980 Lidhur Kontrata +Shtesė Genius SHPK 48,980.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Shtesė kontrate: Blerje Kite, reagente per Aparatin Abacus 3CT Diatron 98,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Genius SHPK 98,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Shtesė kontrate: Blerje Kite, reagente dhe materiale konsumi per laboratoret 88,350 Lidhur Kontrata +Shtesė Genius SHPK 88,350.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Blerje aparat autoanalizator hormonal 3,500,000 Shpallur Procedura
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Blerje kite e reagente pėr aparatin SAT 450 dhe i Chroma Reader, Loti 1- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit FSDKSH 245,200 Lidhur Kontrata Genius SHPK 245,200.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Blerje kite dhe reagente pėr aparatin Abacus 3CT Diatron, Loti 2- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit FSDKSH 527,200 Lidhur Kontrata Genius SHPK 520,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorėt, Loti 3- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit FSDKSH 442,237 Lidhur Kontrata Genius SHPK 441,750.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Blerje aparat mjekėsor EEG 2,100,000 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 2,050,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Blerje Kite Reagente dhe materiale konsumi per te gjithe laboratorėt 2,317,620 Lidhur Kontrata Genius SHPK 2,315,683.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Blerje Kite Reagente dhe materiale konsumi per te gjithe laboratorėt 265,713 Lidhur Kontrata Genius SHPK 264,432.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorėt 2,583,330 Anuluar Procedura
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Blerje kite, reagentė dhe materiale konsumi pėr laboratorėt 533,334 Lidhur Kontrata Genius SHPK 533,334.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.