Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas autoritetit tenderues

Rezultate pėrmbledhėse sipas autoritetit tenderues

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
167 1125 4,871 34,518,873,040 3,485 22,488,257,098 19,839,776,278

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Loti i dhjetė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikualifikim i ambienteve tė impiantit Bovillė” 3,994,411 Shpallur Procedura
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Loti i njėmbėdhjetė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion rrjet ujėsjellėsi Dn-426 mm, Dn-200mm nė rrugėn "Xhanfize Keko" 1,218,112 Shpallur Procedura
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Mbikqyrja e punimeve per objektin: Sistemim asfaltim dhe kthimi ne gjendjen fillestare te segmenteve rrugore pas nderhyrjes ne rrjetin e Ujesjellesit dhe Kanalizimeve (Faza I) 369,473 Shpallur Procedura
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Mbikqyrja e punimeve per objektin: Permiresimi i matjeve te enteve private qe perdorin ujin si lende te pare 1,350,368 Shpallur Procedura
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikonstruksion rrjet furnizimi me uje (nxjerrja nga puna e tubacioni Dn-219 mm celik, Dn-125 mm gize) Adresa: Rr."Shemsi Haka", "Ali Demi" , " Idriz Dollaku" 770,110 Shpallur Procedura
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikonstruksion rrjet ujesjellesi ne rrugen "Bedri Karapici" "Hamdi Pepa" 549,371 Shpallur Procedura
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet ujesjellesi si dhe venia ne pune te investimit te bashkise ne rruget "Hysni Gerdolli",Rruga" Egnatia", Miftar Gerbolli, Avdyl Matoshi, Riza Cuka, Blloku Bon Bosko 326,580 Shpallur Procedura
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet ujesjellesi ne rruget "Bilal Xhaferri, Pjeter Budi, Sef Kosharja, Xhemal Kada, Prenga, Vojo Kushi, Vincens Prenushi, Sado Kosheno, Xhemal Dervishi, Mitat Frasheri, Themisokli Germenji" 1,047,185 Shpallur Procedura
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet ujesjellesi ne bllokun e kufizuar nga rruget "Lunxheria ,Durresi, Koka-Kola, Laknas" 1,047,185 Shpallur Procedura
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres Sistemimi i furnizimit me uje te zones Turistike Hamallaj, Faza I, Nj. Adm. Sukth, Bashkia Durres 80,231,511 Shpallur Procedura
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres Projekt per vendosje matesash ne pallatet me kollone te brendshme, loti 1,Qyteti Durres 41,804,762 Shpallur Procedura
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Vore Blerje Pompa uji 4,370,000 Shpallur Procedura
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Loti i Parė:“Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Ndertim impiant klorinimi ne ujesjellsin rajonal dhe vendosje matesash ne depo”, 694,177 Njoftuar Fituesi B-VAAL ENGINEERING 586,313.00
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Loti i dytė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksinrrjetujesjellesidhekanalizimin e rrugenDalipZavalani, VathKoreshi, dherrugen midis Petronini Luarasi dhe Shyqyri Ishmi” 366,927 Njoftuar Fituesi Zenit 06 SHPK 310,477.00
Tirana Parking Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 1,195,333 Shpallur Procedura
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Fier Shėrbimi interneti me fibėr optike dhe LAN TO LAN me IP statike pėr Sha Ujėsjellės Kanalizime Fier 1,999,308 Shpallur Procedura
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Berat-Kucove Blerje Kontatore + Vula per kontatore 1,092,600 Shpallur Procedura
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Shkoder Blerje veshje pune 2,999,621 Shpallur Procedura
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres “Studim projektim per rikonstruksione ne rrjetin ekzistues te qytetit Durres” 47,232,906 Shpallur Procedura
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Korēė Furnizimi dhe instalimi i sistemit automatik tė matjes tė ujit tė pijėshėm nė fshatin Mborje” sipas Projektit "Bashkėveprimi ndėrkufitar pėr furnizimin me ujė tė pastėr nėpėrmjet njė mjedisi tė shėndetshėm“ ( ”SAVE SAFE WATER”). 13,125,800 Shpallur Procedura
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Elbasan Blerje klori per vitin 2019 1,997,167 Lidhur Kontrata ''2 AT'' 1,927,700.00
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Lushnje Blerje e materialeve vegla pune te ndryshme 2,210,750 Njoftuar Fituesi HEST SHPK 937 460 Lekė (Shumatorja e cmimeve pėr njėsi).
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Lushnje Blerje e materialeve Inerte te ndryshme 1,768,000 Njoftuar Fituesi LLAZO SHPK 40 505 leke (Shumatorja e cmimeve pėr njėsi).
Tirana Parking Rikonstruksion i Sheshit te parkimit te Selman Stermasi 15,242,949 Shpallur Procedura
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres Sistemi i kanalizimeve te ujerave te ndotura te zones turistike hamallaj, faza I " Njesia Administrative Sukth Bashkia Durres 82,111,600 Shpallur Procedura
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Blerje Profilaktike per Auto (vaj,goma, bateri) 7,987,800 Shpallur Procedura
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane Blerje Materiale Elektroda,Oksigjen per nevoja te Shoqerise 4,960,000 Anuluar Procedura
SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane “Rikualifikim i ambienteve tė impiantit Bovillė”. 214,972,613 Shpallur Procedura
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres “Ndertim i ujesjellesit te fshatrave Lalėz, Bizė, Draē dhe Shetaj, Nj. Adm Ishėm, Bashkia Durrės” 180,414,265 Shpallur Procedura
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Fier Blerje Hipoklorite Natriumi dhe Kalciumi 4,467,500 Njoftuar Fituesi ''2 AT'' 4,420,000.00

MBĖSHTETĖS
USAID

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data