Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 33 294 309,920,972 240 279,631,087 277,273,952

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje kite dhe reagent pėr Shėrbimin e Laboratorit tė Drejtorisė Shėrbimit Spitalor Kukės, e ndarė nė 3 lote. Loti 1 - Kite 2,980,758 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 2,080,160.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje kite dhe reagent pėr Shėrbimin e Laboratorit tė Drejtorisė Shėrbimit Spitalor Kukės, e ndarė nė 3 lote. Loti 2 - Reagentė 597,650 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 425,825.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje kite dhe reagent pėr Shėrbimin e Laboratorit tė Drejtorisė Shėrbimit Spitalor Kukės, e ndarė nė 3 lote. Loti 3 - Materiale konsumi 2,857,000 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 747,590.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqime e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės - Loti 1: Bukė - financuar nga Buxheti i Shtetit 784,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Eglenti SHPK 754,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqimesh e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės pėr vitin 2017. Loti 2 - Mish (vici , pule) 2,150,000 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 1,872,640.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqimesh e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės pėr vitin 2017. Loti 4 - Bylmet 629,000 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 513,220.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqimesh e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės pėr vitin 2017. Loti 5 - Fruta, perime 433,440 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 405,860.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqimesh e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės pėr vitin 2017. Loti 6 - Ushqime koloniale 1,237,030 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 1,158,640.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqime e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės - Loti 2: Qumėsht - financuar nga Buxheti i Shtetit 964,350 Rishpallur Prokurimi
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje medikamente e ndare me lote, Spitali Kukės pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 prill 2017 3,020,805 Lidhur Kontrata MEGA STORE SHPK 3,020,805.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės S-V aparaturen ECHO Gjinekologjike per Spitalin Kukes 2,916,666 Rishpallje me Lidhje Kontrate OES Distrimed SHPK 2,895,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje materiale orto-protetike 3,954,263 Lidhur Kontrata REHA - ALBANIA 3,954,263.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Ndėrtim i ēatisė tė godinės sė maternitetit, rikonstruksion i nyjeve hidrosanitare dhe disa ndėrhyrje nė Spitalin Kukės 6,583,330 Lidhur Kontrata SARK SHPK 4,561,170.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje materiale Orto-Protetike pėr Spitalin Kukės 3,954,263 Rishpallje e Anuluar
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje Detergjentesh pėr Nevoja Te Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Kukės pėr Vitin 2016 1,180,000 Lidhur Kontrata WCENTER SHPK 1,100,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 1: Furnizim me artikuj te ndryshėm ushqimor 1,215,700 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1,149,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 2: Furnizim me perime, zarzavate dhe fruta 401,600 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 368,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 3: Furnizim me mish 2,292,000 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 1,982,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 4: Furnizim me bulmetra 1,995,000 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 1,830,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 5: Furnizim me bukė gruri 825,000 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 759,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Shėrbimi privat i sigurisė fizike, ruajtja e vlerave monetare e materiale dhe verifikimi i sinjalit tė alarmit nė Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Kukės 6,000,000 Njoftuar Fituesi SABETA SHPK 5,575,151.90
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Shėrbimi i evadimit tė mbetjeve tė rrezikshme spitalore 2,700,000 Njoftuar Fituesi MEDI-TEL SHPK 2,700,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqime per nevojat e Spitalit Kukes Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 10 muaj.(Njė operator tė vetėm ekonomik fitues pėr sejcilin lot) Loti (3 Bylmet) 1,453,040 Rishpallje e Anuluar
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 8 Cefazoline. 1,163,048 Anuluar Procedura


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.