Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė 31 110 543,474,771 86 417,966,050 350,334,746

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Organizimi i Ceremonise se diplomimit per studentet e Universitetit te Mjekesise, Tirane 3,298,000 Njoftuar Fituesi TRIBAL Worldwide 3,202,000.00
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje te pajisjeve mjekesore laboratori per Fakultetin e Mjekesise, Tirane 32,285,492 Njoftuar Fituesi Biometric Albania SHPK - ALMEDICAL SHPK 22,499,700.00
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Rikonstruksioni i tarraces se paraklinikut dhe bodrumeve te dekanatit te FM-se 16,399,882 Njoftuar Fituesi 2 N 12,789,616.00
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė : Blerje aparatura mjekesore, per projektin Aplikimi i imunocitometrise me fluks ne studimin e funksionit fagocitar dhe limfocitar si dhe ne imunofenotipizimin qelizor te nyjeve limfatike 6,080,000 Njoftuar Fituesi FEDOS SHPK 5,200,000.00
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Loti I Blerje pajisje kompjuterike 4,825,583 Njoftuar Fituesi ATOM 3,989,500.00
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje aparatura stamatologjike per FMD 4,506,945 Shpallur Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje pajisjesh kompjuterike per sallat e auditoret e Universitetit te Mjekesise, Tirane 12,450,390 Njoftuar Fituesi PC STORE 10,831,400.00
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Loti 3: Mobilje spitalore 2,819,535 Njoftuar Fituesi FEDOS SHPK 2,300,000.00
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Loti 2: Blerje pajisje mjekesore, laboratorike dhe Manekine 23,100,637 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 22,911,592.00
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje paisje mjeksore dentare per projektin Aplikimi i teknologjise digjitale ne stomatologji 4,479,400 Shpallur Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje paisje mjeksore dentare per projektin Aplikimi i teknologjise digjitale ne stomatologji 4,235,800 Shpallur Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Loti 5: Materiale te imta per Laboratorin Infermieri: 529,727 529,727 Shpallur Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Loti 4: Fizioterapi dhe logopedia 769,917 Shpallur Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Sherbim per riparim dhe mirembajtje kondicioneresh ne sallat e leksioneve 2,461,171 Shpallur Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Furnizim vendosje kondicioneresh per sallat e leksioneve te Universitetit te Mjekesise, Tirane 6,370,030 Shpallur Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Prodhim printim diplomash per njesite shpenzuese te UMT Lidhur Kontrata ONUFRI SHPK
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Prodhim printim diplomash per njesite shpenzuese te UMT Lidhur Kontrata ONUFRI SHPK
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė :Blerje bilete avioni vajtje Tirane-Stamboll (Turqi), dhe bilete kthimi Stamboll (Turqi) - Tirane, per 1 person. Shpallur Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Blerje tonerash per printera dhe fotokopje per njesite shpenzuese te Universitetit te Mjekesise, Tirane. Lidhur Kontrata BNT Electronics SHPK
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Instalim dhe furnizim rafte hekuri, dollap hekuri, dyer te blinduara dhe vetrate metalike 1,124,571 Shpallur Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Prodhim printim diplomash per njesite shpenzuese te UMT Lidhur Kontrata ONUFRI SHPK
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje karburanti per ngrohjen e sallave te leksioneve te Universitetit te Mjekesise, Tirane 5,441,666 Shpallur Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje materiale laboratori dhe reagente per njesite shpenzuese te Universitetit te Mjekesise, Tirane 5,173,307 Shpallur Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje materiale kancelarie per njesite shpenzuese te Universitetit te Mjekesise, Tirane 3,039,173 Shpallur Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje materiale pastrimi dhe dezinfektimi per njesite shpenzuese te Universitetit te Mjekesise, Tirane 2,018,115 Njoftuar Fituesi SHPIRAGU 1,729,000.00
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Sigurimi i shendetit te studentit specializant 5,338,734 Njoftuar Fituesi Sicred SHPK 4,064,296.00
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Sigurimi i pergjegjesise profesionale dhe personale te studentit specializant 5,967,871 Njoftuar Fituesi INSIG SH.A 5,962,181.90
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje 1(nje) bilete avioni me itinerar Tirane-Bari (Itali)-Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 45,385.00
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Prodhim printim diplomash per njesite shpenzuese te UMT 1,215,900 Njoftuar Fituesi ONUFRI SHPK 854,025.00
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė SHĖRBIME PĖR MIRĖMBAJTJEN E OBJEKTEVE NDĖRTIMORE TĖ UNIVERSITETIT TĖ MJEKĖSISĖ TIRANĖ (LYERJE) 2,176,082 Njoftuar Fituesi Meni SHPK 1,381,470.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.