Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
35 TRIMED SHPK 761 652,397,924 757 651,543,631 338,419,133

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 14 - Diclofenac, 75 mg/3ml, Flakon/ Ampule; Loti 15 - Ketoprofen, 160 mg/2ml, Flakon/ Ampule; Loti 21 - Diazepam, 1 gr/2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 171,583 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 171,583.33
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 2 - Rifampicin, 300 mg, Tablete/ Kapsule; Loti 5 - Glucose, 5% - 500 ml, Flakon/ Ampule 810,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 810,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 19 - Gentamicin sulphate; Loti 23 - Moxifloxacine 355,500 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 355,500.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 2 - Dexamethasone, 4 mg/1 ml, Flakon/ Ampule 89,500 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 89,500.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 - Haloperidol; 20 mg/10ml, Flakon/ Ampule; Loti 14, Sistemi muskolo-skeletik, Diclofenac, 75 mg/3ml, Flakon/ Ampule; Loti 15, Sistemi muskolo-skeletik, Ketoprofen, 20 mg/ml-50 ml, Flakon/ Ampule; Loti 21, Sistemi Nervor, Diazepam, 10 mg/2ml, Flakon/Ampulė. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 3,248,333 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 3,248,333.33
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Ciprofloxacine 23,320 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 23,320.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Psikiatrik Elbasan B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 5 - Glucose, 5% - 500 ml, Flakon/ Ampule 4,337 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 4,337.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 5 - Glucose, 5% - 500 ml, Flakon/ Ampule 1,229,673 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 1,229,248.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 1 - Amikacine; loti 2 - Amoxicilline dhe acid clavulonic, loti 4 -Ampiciline, loti 16 - Ciprofloxacine, loti 19 - Gentamycin Sulphate 655,060 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 655,060.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 2 - Dexamethasone, 4 mg/1 ml, Flakon/ Ampule 93,438 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 93,438.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 2 - Rifampicin, 300 mg, Tablete/ Kapsule; loti 5 - Glukoze 265,350 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 265,350.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh B7 - Blerje barna psikiatrie, sistemi kardiovaskular, sistemi muskolo - skeletik, sistemi nervor dhe sistemi respirator pėr nevoja spitalore, ndarė nė 36 lote. Loti 1 - Haloperidol; 20 mg/10ml, Flakon/ Ampule; Loti 14 - Diclofenac, Loti 21 - Diazepam 145,674 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 145,674.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Amikacine 19,500 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 19,500.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 2 - Amoxicilline dhe acid clavulonic 476,250 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 476,250.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 4 - Ampicillin 165,473 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 165,473.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Ciprofloxacine 430,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 430,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 20 - Imipenem dhe Cilastatine 1,820,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 1,820,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 2 - Dexamethasone, 4 mg/1 ml, Flakon/ Ampule 40,275 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 40,275.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Loti 14 - Diclofenac, 75 mg/3ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 55,600 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 55,600.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Loti 21 - Diazepam, 1 gr/2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 22,500 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 22,500.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Loti 14 - Diclofenac, 75 mg/3ml, Flakon/ Ampule; Loti 21 - Diazepam-10 mg/2 ml – Flakon/Ampule 14,908 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 14,908.33
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 4 - Ampicillin 773,640 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 773,640.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Ciprofloxacine 43,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 43,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 19 - Gentamicin sulphate 140,600 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 140,600.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 20 - Imipenem dhe Cilastatine 72,800 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 72,800.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 23 - Moxifloxacine 39,780 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 39,780.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Loti 21 - Diazepam, 1 gr/2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 180,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 180,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Amikacine 195,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 195,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Loti 14 - Diclofenac, 75 mg/3ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 305,800 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 305,800.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 2 - Dexamethasone, 4 mg/1 ml, Flakon/ Ampule 48,330 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 48,330.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.