Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Universitar i Traumės 64 743 1,632,578,669 552 1,231,626,610 904,640,090

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Kryerja e shėrbimit tė gatimit dhe shpėrndarjen e ushqimit ne SUT 10,847,250 Lidhur Kontrata Sori-al SHPK 10,846,067.53
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Kryerja e shėrbimit tė Pastrimit tė ambjenteve tė brėndėshme dhe pastrim sistemim gjelbėrimi i ambjenteve tė jashtme pėr SUT 8,324,964 Lidhur Kontrata Sori-al SHPK 8,323,675.66
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Sherbim Mirmbajtje Autoambulanca te SUT per nje periudhe 12 mujore 1,416,667 Njoftuar Fituesi ALSTEZO SHPK 1,388,550.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbime pėr mirmbajtjen e aparaturave mjeksore nė SUT pėr njė periudhė 12 mujore - Marrėveshje Kuadėr 3,981,293 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 3,981,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Furnizimin e SUT-sė me Oksigjen te lengshem bar per nevoja emergjente 891,540 Lidhur Kontrata MESSER ALBAGAZ SHPK 891,540.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Ceftazidime 1 gram Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 555,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Chloramphenicol 1 g/ 10ml Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 14,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Anestezi Reanimacion Fentanyl 50mcg/ml-10ml Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 233,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Sodium lactate + Sodium chloride + Potassiumchloride + Calcium chloride dehydrate 500 ml Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 486,600.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Calcium gluconate 1 gr / 10 ml Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 91,800.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Pancuronium Bromide 4 mg - 2 ml Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 216,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Nystatin Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 63,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Prednisolone Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 356,400.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Mannitol Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 157,675.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Potassium chloride Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 874,500.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Sodium bicarbonate Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 67,470.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Sodium chloride Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 249,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Cyanocobalamin (Vitamin B12) Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 26,500.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Hyoscinebutylbromide Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 34,500.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Metoclopramid Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 30,940.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Pyridoxine hydrochloride (Vitamin B6). Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 162,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Thiamine hydrochloride (Vitamin B1) Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 162,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Ascorbic acid (Vitamine C) Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 432,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Bupivacaine Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 87,540.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Caffeine + sodium benzoate Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 2,430.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Neostigmine bromide Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 52,920.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Paracetamol Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 3,300.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Phenobarbital Lidhur Kontrata Aldosch-Farma SHPK 5,292.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Cefepime 2 gram Flakon/ Ampule 931,010 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 931,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Cefotaxime 1 gram Flakon/ Ampule 150,265 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 98,000.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.